Районна газета

Уточнення державного реєстру виборців

ЗАКОН УКРАЇНИ Про вибори Президента України 

ЗАКОН УКРАЇНИ Про вибори народних депутатів України 

ЗАКОН УКРАЇНИ Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 

____________________________________________________ 

ЗАЯВА щодо зміни виборчої адреси виборця, який проживає на території України

ЗАЯВА щодо зміни ідентифікаційних персональних даних виборця до Державного реєстру виборців занесені такі персональні дані

 ЗАЯВА особи, яка проживає на території України, щодо включення до Державного реєстру виборців

Інформація створена 10.07.2019


До уваги виборців!

15.07.2019 до 24.00 години — останній строк, коли ви можете тимчасово змінити місце голосування на позачерових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

До відділу ведення Державного реєстру виборців виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати.

При поданні заяви громадянин пред'являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, - паспорт громадянина України. Для громадян України - військовослужбовців документом, який пред'являється органу ведення Реєстру, також може бути посвідчення військовослужбовця або військовий квиток.

Звертаємо увагу, що заява виборця про тимчасову зміну місця голосування подається до органу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копії документів), які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано.

Відділ знаходиться за адресою: смт Велика Писарівка, вул.Ярослава Мудрого, 1.

Великописарівська районна державна адміністрація, 2 поверх, каб.№14,        

 тел.(05457) 5-18-79

Інформація створена 31.05.2019

Шановні виборці!

Доводимо до Вашого відома, що з 24.05.2019 року розпочався виборчий процес “Позачергові вибори народних депутатів України 21.07.2019 року”, під час якого діє тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси.

Для тимчасової зміни місця голосування виборець може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів  або  за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців". 

Відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів, які підтверджують необхідність такої зміни, скасовано (тобто до заяви додається тільки копія паспорта громадянина України).

З метою підготовки актуальних і достовірних списків виборців, просимо Вас перевірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців або через мережу Інтернет, безпосередньо зайшовши до особистого кабінету виборця за веб — адресою: http://www.drv.gov.ua

Починаючи з 01.06.2019 року відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Великописарівської РДА працює без вихідних з 09:00 год до 17:00 год. 

Відділ знаходиться за адресою: смт Велика Писарівка, вул.Ярослава Мудрого, 1.

Великописарівська районна державна адміністрація, 2 поверх, каб.№14,          тел.(05457) 5-18-79

 

Шановні виборці! 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Великописарівської районної державної адміністрації проводить систематичне поновлення персональних даних виборців. Пріоритетним напрямком діяльності відділу є робота із зверненнями виборців з дотриманням вимоги постанови ЦВК від 20 січня 2011 року №13 “Про Порядок організаційно-правової підготовки і виконання дій щодо ведення Державного реєстру виборців”.

Звертаємось до жителів району з проханням брати участь у перевірці персональних даних.

Наш відділ знаходиться в приміщенні районної державної адміністрації (2 поверх, каб.14). Якщо у Вас виникають якісь питання або ви щось хочете уточнити, то звертайтесь до нас. При собі необхідно мати паспорт громадянина України. Прийом виборців здійснюється щоденно, крім вихідних, з 8.00 до 17.00, у п'ятницю — з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00 (телефон 5-18-79).

Достовірність Державного реєстру залежить від нашої спільної роботи. Усуньте неточності, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Великописарівської районної державної адміністрації.

Шановні жителі Великописарівщини!

Використайте своє право на перевірку та уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців. З метою уникнення помилок і невідповідностей потрібно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Великописарівської районної державної адміністрації.

Відділ знаходиться за адресою: смт Велика Писарівка, вул. Ярослава Мудрого, 1, Великописарівська районна державна адміністрація, кабінет №14. Відділ працює з 8-00 до 17-15, (в п’ятницю до 16-00). При зверненні обов'язково мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України. 

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2015 РОКУ

З 8 серпня 2015 року набрав чинності Закон України “Про місцеві вибори”

Місцеві вибори є вільними та відбуваються на основі гарантованого Конституцією України та вищезазначеного Закону загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування.

Чергові місцеві вибори призначені на 25 жовтня 2015 року. Виборчий процес розпочався з 5 вересня 2015 року.

На місцевих виборах право голосу мають громадяни України, які досягли на день проведення місцевих виборів вісімнадцяти років, і належать до відповідних територіальних громад району.

 Шановні жителі Великописарівського району!

Використайте своє право на перевірку та уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців. З метою уникнення помилок в списках виборців,  Вам потрібно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Великописарівської районної державної адміністрації.

При зверненні обов'язково мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.

 Відділ знаходиться за адресою:

смт. Велика Писарівка, вул. Борців Революції, 1,

Великописарівська районна державна адміністрація, кабінет №14.

Відділ працює з 8-00 до 17-15, (в п’ятницю до 16-00). Тел. (05457) 5 18 79

 ____________________________________________________________________________

УКРАЇНЦІ МОЖУТЬ ЗМІНИТИ ВИБОРЧУ АДРЕСУ ОНЛАЙН

До 9 вересня включно кожен українець, який постійно проживає не за місцем реєстрації (в тому числі внутрішньо переміщені особи), зможе змінити місце голосування онлайн. Так, усі українці зможуть проголосувати на місцевих виборах за місцем фактичного проживання. Для того, щоб змінити виборчу адресу, потрібно подати заяву через особистий кабінет виборця.

5 ПРОСТИХ КРОКІВ ЗМІНИ ВИБОРЧОЇ АДРЕСИ

Я хочу особисто прийти до відділу ведення Державного реєстру виборців (ДРВ) та подати паперову заяву про зміну виборчої адреси.

Що мені робити?

ЯК ЗМІНИТИ ВИБОРЧУ АДРЕСУ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ - 2020

Виборчий кодекс України закріпив можливість зміни виборчої адреси без зміни місця реєстрації – це дозволяє значній частині виборців проголосувати за місцем фактичного проживання.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 березня 2019 року ТИМЧАСОВА ЗМІНА МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою чи іншими подіями виборець не може проголосувати на виборах Президента України 31 березня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування.

До відділу ведення Державного реєстру виборців виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати.