НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ ІЗ ЛИЖНИХ ГОНОК

Команда Великописарівської ДЮСШ взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнських зма­ганнях із лижних гонок серед ДЮСШ, СДЮШОР і на­вчальних закладів спортив­ного профілю у м. Чернігові

Честь нашого району на зма­ганнях захищали учні Ряби­нівської ЗОШ і Солдатсько­го НВК та учні Великописарівської СЗОШ, які навчаються в спортінтернаті м. Харкова, під керівництвом вчителя фізичної культури Рябинівської ЗОШ та трене­ра Великописарівської ДЮСШ Перепелиці О.В. Наша команда в командному заліку посіла четверте місце, поступившись законодавцям лижного спорту в Україні - двом командам м. Чернігова: СДЮШОР-1, СДЮШОР-2, які посіли відповідно перше та третє місця, та команді Ко­нотопської ДЮСШ Михайла Маміашвілі - законодавця лижного спорту як в області, так і в Україні, яка виборола друге місце, та випередила команди Ямпільської ДЮСШ Сумської області, Сумської ОДЮСШ „Колос” та ДЮСШ для дітей-сиріт м. Чернігова. В змаганнях взяли участь дві команди з Києва, які йшли ок­ремим заліком. Слід також відзначити, що наша команда виступила дещо послабленим складом, адже кращі наші лижниці (Коваленко Оксана і Бодарєва Олена) на цей час знаходилися на навчально- тренувальних зборах на спортивній базі «Тисовець» з підготовки до виступу у Все­українських змаганнях із біат­лону. В особистій першості кращі результати в нашій ко­манді показав Лавров Михай­ло, який посів четверте і шос­те місця в гонках вільним сти­лем відповідно на дистанціях 5 км і 7,5 км серед юнаків 2001 р.н. і молодших. Ліснича Ірина і Жолдак Вікторія увій­шли у десятку кращих у гонці на дистанції 5 км серед дівча­ток 1999-2000 р.н. і були відповідно 8-ю і 9-ю.