Районна газета

НА РЯБИНІВСЬКІЙ ЛИЖНІ

В особистій першості району з лижних гонок „Рябинівська лижня” активну участь взяли юні спортсмени з Рябинівської та Солдатської ЗОШ

 Змагання проводилися в трьох вікових групах, тому деякі спортсмени з молодших вікових груп мали мож­ливість стартувати по декіль­ка разів. Змагання розпочала наймолодша група юнаків 2002 - 2003 р.н. і молодші від них, які вільним стилем змагалися на дистанції 2 км.

Кращий результат у гонці по­казав Віталій Олійник із Ря­бинівської ЗОШ, який подо­лав дистанцію за 7 хв. і 30 сек. і став переможцем. Друге місце виборов його земляк Владислав Власенко, який по­казав час 7 хв. 38 сек. Третє місце - в активі Іллі Феденка з Солдатського НВК, час яко­го склав 7 хв.50 сек. Серед дівчаток у молодшій віковій групі переможницею на кіло­метровій дистанції стала Діа­на Перепелиця, яка пробігла дистанцію за 4 хв. 05 сек. Дру­гою була Макарова Олена з часом 5 хв. 04 сек. Третє місце - в активі Марини Волоши­ной Усі ці спортсменки з Ряби­нівської ЗОШ.

У середній віковій групі - юнаки й дівчата 2000 - 2001р.н. - серед юнаків із кращим часом дистанцію на 3 км по­долав Андрій Спасьонов за 10 хв. 26 сек. Друге місце вибо­ров Павло Соловей, який по­казав на дистанції час 10 хв. 30 сек. (обидва спортсмени з Сол­датського НВК). Третє місце виборов лижник з Тарасівської ЗОШ Владислав Власенко, який показав час 11 хв. 32 сек.

Серед дівчаток у цій віковій групі за перемогу боролися дві спортсменки - Олена Пешко­ва з Солдатського й Діана Пе­репелиця. Краще дистанцію на 2 км подолала Олена Пешкова часом 8 хв. 03 сек і стала пе­реможницею. Час Діани склав 8 хв. 16 сек. (друге місце в ак­тиві). Третє місце виборола Тетяна Бречка з Рябинівської ЗОШ з часом 8 хв. 56 сек.

І в найстаршій віковій групі (юнаки та дівчата 1998 - 1999 р.н.) серед юнаків дистанцію на 3 км з найкращим часом по­долав Сергій Щетинін (10 хв. 25 сек.) і став переможцем зма­гань. Другий час (10 хв. 51 сек.) - в активі Андрія Спасьонова (обидва спортсмени з Сол­датського НВК). Третє місце виборов Віталій Олійник із Рябини, час якого склав 11 хв. 36 сек.

Серед дівчаток двокіломет­рову дистанцію з кращим ча­сом (7 хв.43 сек.) подолала Вікторія Жолдак із Солдатсь­кого, яка і стала переможни­цею змагань. Друге місце в ак­тиві Олени Пєшкової, час якої склав 8 хв. 21 сек. Третє місце виборола Діана Перепелиця, яка показала на дистанції час 8 хв. 52 сек.