Районна газета

ЗМАГАННЯ НА КУБОК РАЙОНУ

На стадіоні «Колос» у райцентрі прохо­дили змагання на Кубок рай­ону з міні-футболу, присвя­чені Дню незалежності Ук­раїни

В турнірі брали участь 4 команди: господарі майданчика, Пожня, Розсоші та гості з Краснопільського району - коман­да села Славгорода.

Першими на майданчик вийшли господарі поля та гості з Краснопільщини. Рівна, безкомпромісна гра, де могла перемогти як одна, так і інша команда (славгородці вцілили в стійку та поперечи­ну воріт, а наші не реалізува­ли кілька виходів один в один із воротарем), закінчилася ну­льовою нічиєю.

У наступній грі пожняни з рахунком 3:0 розірвали розсошівців, які грали в основ­ному молодіжним (школярським) складом. Без перерви пожняни зіграли з командою господарів (яка, до речі, була в якомусь «розібраному» стані) і знову перемогли з рахунком 1:0. Славгородці також перемогли розсошівців із рахунком 3:0.

Наступна гра між госпо­дарями поля та розсошівцями виявилася грою за 3-є місце. Вона закінчилася бойовою нічиєю (2:2) і третє місце дісталося господарям майданчика.

А остання гра між Славгородом та Пожнею стала грою за 1-е місце. На той час у славгородців було 4 очки, а у пожнян - 6, отже, останнім досить було зіграти внічию, що вони і зробили - 0:0. Пе­рехідний Кубок дістався ко­манді з Пожні, 2-е місце по­сіла команда Славгорода, наші гравці стали третіми.