Районна газета

ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ

24-25 червня 2014 року на базі спортивного комплексу Сумського державного університету відбулася Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців Сумської області

Активну участь у змаганнях взяла команда державних службовців Великописарівщини, в кількості 8 чоловік. Вони змагалися з 5 видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки.

За словами завідувача сектору молоді та спорту Олександра Білоуса, метою спартакіади є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку, зміцненню здоров'я, пропаганди фізичної культури і спорту серед населення.

Голова Великописарівської районної державної адміністрації Григорій Сіденко, привітав спортсменів району.

 «Питання здорового способу життя постає, як одне з найважливіших питань розвитку українського суспільства. Сьогодні здоровий спосіб життя стає усе більш популярним, і це не просто данина моді, а бажання людей зберігати молодість і здоров'я. Районна влада робитиме все можливе, аби розвивати та продовжувати традиції з виховання вольової, фізично загартованої і здорової молоді району», - зазначив голова райдержадміністрації Григорій Сіденко.

Серед збірних команд  Великописарівський район, як і в минулому році посів загальнокомандне 8 місце.