ГРАЛИ НА КУБОК «БЛАГОВІСТ»

Черговий чотирнадцятий розіграш районних змагань із футболу на Кубок Сумського обласного благодійного фонду «Благовіст» завершився в Великописарівському районі

Ще на попередніх етапах змагань було зрозуміло, що ко­манди добре підготувались і з великим бажанням беруть участь у змаганнях. Так, на­приклад, 1/4 фіналу між коман­дами об’єднаної Правдинської школи-інтернату і Добрянського НВК та Рябинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів перегравалася двічі.

Але в результаті далі пройшла об’єднана команда Правдинської школи-інтернату й Добрянського НВК, яка в за­пеклій боротьбі таки поступи­лася в півфіналі об’єднаній команді Яблучненської й В-Веселівської ЗОШ -  0:1. Та­кож відчайдушну боротьбу продемонстрували в півфіналі команди Пожнянського НВК та Великописарівської СЗОШ. Ос­новний час гри - 4:4. І лише по пенальті, перемігши свого су­перника з рахунком 4:1, бороть­бу продовжила уже в фіналі ко­манда Пожнянського НВК. А команда з Великописарівської СЗОШ уперше не пробилася до фіналу Кубку.

У фінальному поєдинку гри за Кубок «Благовіст», що про­водився на базі Ямненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор школи Кальченко І.С.), були створені всі необхідні умови для проведення фіналу, а ще зу­стрілися команди, які до цього в фінальних поєдинках жодно­го разу не брали участь, - це об’єднана команда Яблученської ЗОш і В-Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Пожнянського НВК.

Після свистка головного судді змагань Кулика М.П. ста­ло зрозуміло, що на футбольно­му полі - дві рівні за силою ко­манди. Але першими до гри призвичаїлися футболісти Яблучненської та В-Веселівської ЗОШ, які вже на початку пер­шого тайму зуміли двічі вдало завершити свої флангові випа­ди і повести в рахунку 2:0 (голи на рахунку Бурлаки Вадима та Бочарова Івана). Хоча й посту­пово, але футболісти По­жнянського НВК зуміли пере­хопити ігрову ініціативу й відіграти один гол. Відмінний удар зльоту завдав Петришинець Євген. Потім гра продов­жилася на зустрічних курсах, і в одній із масових атак коман­да Пожнянського НВК таки зу­міла зрівняти рахунок (гол за­бив Старков Владислав). Пер­ший тайм так і закінчився з рахунком 2:2. Другий тайм пройшов у рівній боротьбі. Кожна з команд мала свої вигідні моменти, щоб вийти вперед. Але рахунок першого тайму так і залишився не­змінним. За регламентом зма­гань переможця Кубку мали визначити одинадцятиметрові удари. З хвилюванням краще впоралися футболісти об’єднаної команди Яблученської та В-Веселівської ЗОШ, які забили на два голи більше за свого суперника і вперше стали володарем Кубку Сумсь­кого обласного благодійного фонду «Благовіст».

Традиційно як переможці, так і переможені були наго­роджені футбольними м’яча­ми, медалями та дипломами відповідних ступенів. Кращи­ми гравцями стали Калініченко Олександр та Старков Вла­дислав. А головний приз - перехідний Кубок СОБФ «Благовіст» - був вручений команді-переможниці.