Районна газета

ГРИГОРІЙ СІДЕНКО: «ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ – ЦЕ ТЕ, ЧОГО МИ ПРАГНЕМО РОЗВИВАЮЧИ СПОРТ»

На цьому наголосив голова районної державної адміністрації під час відкриття спортивних змагань з футболу серед дівчат на кубок Великописарівщини

«Піклуючись про повноцінний розвиток дітей важливо приділяти увагу   фізичному  розвитку, адже наскільки дитина буде розвинена фізично, залежить і те як, швидко буде розвиватись  розумово та творчо. Я дуже вдячний організаторам даного змагання та переконаний, що вони стануть традиційними для нашого району», - наголосив Григорій Сіденко на початку змагань.

До вітальних слів також долучився голова Великописарівської районної ради Дмитро Сипко, побажавши всім здоров’я, благополуччя, успіхів, творчої наснаги, а учасникам змагань – перемоги.

Змагання на кубок Великописарівщини відбулися на базі Заводської ЗОШ І-ІІІ ступенів та проводилися вперше в  районі. Змагалися чотири команди: команда Великописарівського району, Краснопільського, Конотопського та Сумська «Барса».

Гра видалась напруженою та цікавою. Перемогу виборола команда великописарівщини, друге місце посіли конотопці, на третьому сумчани, четверте місце у краснопілля.

Вітав команди депутат Сумської обласної ради Геннадій Дорошенко. Усі команди отримали медалі та грамоти, а команда Великописарівщини – за зайняте перше місце Кубок.