Районна газета

Консультування з громадськістю

______________________________________________________________________________________________

Інформація розміщена 04.12.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 3,7685 га, розташованої в адміністративних межах Попівської сільської ради Великописарівського району Сумської області (за межами населеного пункту с. Попівка) для нового будівництва зерносушильного комплексу продуктивністю 250 т/добу»

1. Повну назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

 Містобудівна документація «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 3,7685 га, розташованої в адміністративних межах Попівської сільської ради Великописарівського району Сумської області (за межами населеного пункту с. Попівка) для нового будівництва зерносушильного комплексу продуктивністю 250 т/добу» розроблений на підставі розпорядження голови Великописарівської районної державної адміністрації № 118-ОД від 16.07.2019.

 Зерносушильний комплекс передбачено розташовувати на території Попівської сільської ради Великописарівського району Сумської області на площадці існуючого підприємства.

 Площа земельної ділянки згідно кадастрового плану складає 3,7685 га.

 Відведена земельна ділянка обмежена зі всіх сторін землями Попівської сільської ради Великописарівського району Сумської області.

 Склад та зміст детального плану регламентований ДБН Б.1.1-14:2012:

 1. Ситуаційна схема розташування території у планувальній структурі частини району.

 2. Ситуаційна схема розташування земельної ділянки у планувальній структурі  частини населеного пункту.

 3. План існуючого використання території. Опорний план. М 1:1000

 4. Проектний план. М1:1000

5. Схема планувальних обмежень. Схема організації руху транспорту. М 1:1000

6. Схема інженерної підготовки та вертикального планування території. М 1:1000.

7. Схема інженерних мереж та споруд. М 1:1000 

Мета розроблення детального плану є:

- уточнення у більш крупному масштабі положень схеми планування території об’єкту;

- уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови;

- формування принципів планувальної організації забудови;

- встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови;

- визначення містобудівних умов та обмежень;

- створення належних умов охорони і використання об’єктів культурної спадщини та об’єктів природно-заповідного фонду, інших об’єктів, що підлягають охороні відповідно до законодавства;

- визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо: попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури; організації транспортного і пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів; охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення. 

Детальний план території пов’язаний з іншими документами державного планування: 

- Стратегія сталого розвитку «Україна-2020»; 

- Основні засади (стратегія) державної екологічної політики України на період до 2030 року;

- Державна стратегія регіонального розвитку на період до 2020 року;

- Стратегія регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року; 

- Схема планування території Сумської області; 

- Проект схеми планування території Великописарівського району Сумської області (2017 рік).

- Програма розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Великописарівського району Сумської області до 2020 року.

З текстовими та графічними матеріалами проекту детального плану території в електронному вигляді можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1JEuA8j9I_HGijhVJGVJJb337PJOmUpwX

З матеріалами звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території в електронному вигляді можна ознайомитись за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=1XHp_jveR4vOmbZy3eXmjWxcq3ZCh1gIv

 2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

 Великописарівська районна державна адміністрація.

 Адреса: 42800  смт. Велика Писарівка, вул. Ярослава Мудрого,1.

Код ЄДРПОУ: 04058189.

Контактний номер телефону: тел: (05457) 5-11-90, 5-15-50,

                                                    факс: (05457) 5-15-50.

3. Передбачена процедура громадського обговорення:

 а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 04 грудня 2019 року і триває по 03 січня 2020 року.

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту ДПТ і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб - сайті Великописарівської районної державної адміністрації (http://vpr.sm.gov.ua) – 11.09.2019 року. Публікація заяви в газеті «Ваш Шанс № 37 від 11.09.2019 року, в газеті «Ворскла» № 75 від 10.09.2019 року.

Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту ДПТ на офіційному веб - сайті Великописарівської районної державної адміністрації (http://vpr.sm.gov.ua) – 04.12.2019 року. Публікація повідомлення в газеті «Ваш Шанс» № 49 від 04.12.2019 року; в газеті «Ворскла» № 100 від 03.12.2019 року. 

б) способи участі громадськості: 

- надання письмових зауважень і пропозицій до Великописарівської РДА за адресою: 42800, Сумська обл., Великописарівський район, смт. Велика Писарівка, вул. Ярослава Мудрого,1. (email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

- громадські слухання проекту ДПТ та Звіту про СЕО відбудуться 20 грудня 2019 року о 11.00 годині в приміщенні Попівського сільського будинку культури, за адресою: Сумська область, Великописарівський район, с. Попівка, площа Миру, б.3.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Великописарівської РДА, за адресою: 42800, Сумська обл., Великописарівський район, смт. Велика Писарівка, вул. Ярослава Мудрого,1, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення. Контактна особа – Зінченко Олександр Миколайович – Начальник відділу, тел. (05457) 5-16-48. 

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції – Великописарівської РДА, за адресою: 42800, Сумська обл., Великописарівський район, смт. Велика Писарівка, вул. Ярослава Мудрого,1, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення (email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів, з дня оприлюднення повідомлення.  

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Офіційні веб-сайти Міністерства енергетики та захисту довкілля України (menr.gov.ua), Департамент екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації (www.pek.sm.gov.ua). 

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування - відсутня.

 

Інформація розміщена 21.12.2018

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації  «Детальний план території земельної ділянки за межами населеного пункту смт Велика Писарівка Великописарівської селищної ради Великописарівського району Сумської області під розміщеним майновим комплексом ДП «Охтирське лісове господарство»

Проект «Детальний план території земельної ділянки за межами населеного пункту смт Велика Писарівка Великописарівської селищної ради Великописарівського району Сумської області під розміщеним майновим комплексом ДП «Охтирське лісове господарство» розроблений фізичною особою-підприємцем – головним архітектором проекту Рєзніковим С.В. згідно  з договором № 018/37 від 15.08.2018 року,  укладеним із Великописарівською районною державною адміністрацією.

Підставою для розроблення проекту є розпорядження голови Великописарівської районної державної адміністрації  № 117 - 0Д від 03.05.2018 року « Про розроблення детального плану території земельної ділянки

за межами населеного пункту смт Велика Писарівка Великописарівської  селищної ради Великописарівського району Сумської області».

До складу проекту входять текстові (пояснювальна записка) та графічні (у складі пояснювальної записки) матеріали. Зміст проекту складається з вступної частини,  висновків, документів та графічних матеріалів.

Детально ознайомитися з проектом «Детальний план території земельної ділянки за межами населеного пункту смт Велика Писарівка Великописарівської селищної ради Великописарівського району Сумської області під розміщеним майновим комплексом ДП «Охтирське лісове господарство» можна  на офіційний сторінці Великописарівської районної державної адміністрації мережі Інтернет за електронною адресою:  http://vpr.sm.gov.ua/ в розділі структурні підрозділи/ відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства; на паперових носіях у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Великописарівської районної державної адміністрації за адресою смт Велика Писарівка, вул. Ярослава Мудрого, будинок №1,  кабінет №6. 

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Великописарівської райдержадміністрації  у письмовій формі  до  22  січня 2019 року за поштовою адресою: 42800,  Сумська область, Великописарівський район, смт Велика Писарівка, вул. Ярослава Мудрого, б. 1.

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

-представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не вказаними у зазначеному переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду. 

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Надані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

Начальник відділу містобудування,

архітектури та житлово-комунального

господарства                                                                                     О.М.Зінченко

 

Інформація розміщена 22.11.2018

Повідомлення

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації  «Детальний план території смт. Велика Писарівка Сумської області для будівництва очисних споруд по вул. Коцюбинського,11»

Проект «Детальний план території смт. Велика Писарівка Сумської області для будівництва очисних споруд по вул. Коцюбинського,11» розроблений фізичною особою-підприємцем – головним архітектором проекту Рєзніковим С.В. згідно  з договором № 018/52 від 03.10.2018 р., укладеним із Великописарівською селищною радою.

Підставою для розроблення проекту є рішення № 91 виконавчого комітету Великописарівської селищної ради від 24.09.2018 року «Про містобудівну документацію для будівництва очисних споруд».  

Актуальність розробки детального плану території зумовлена нагальною необхідністю забезпечення центральної частини селища Велика Писарівка, а в першу чергу лікарняного корпусу КНП «Великописарівська ЦРЛ»  очисними  спорудами для очищення господарсько-побутових стічних вод житлових і громадських будівель.

Розроблення та затвердження  детального плану території також  дозволить внести відповідні зміни до частини  генерального плану території смт. Велика Писарівка, який на даний час вкрай потребує оновлення, що дасть можливість здійснювати забудову територій та використовувати землі у відповідності до наявної сучасної ситуації.

До складу проекту входять текстові (пояснювальна записка) та графічні (у складі пояснювальної записки) матеріали. Зміст проекту складається з вступної частини,  висновків, документів та графічних матеріалів.

Детально ознайомитися з проектом «Детальний план території           смт. Велика Писарівка Сумської області для будівництва очисних споруд по вул. Коцюбинського,11»  можна на електронних носіях: на офіційний сторінці Великописарівської районної державної адміністрації мережі Інтернет за електронною адресою:  hhttp://vpr.sm.gov.ua  в рубриці «структурні підрозділи» / «відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства»;  на паперових носіях: в приміщенні  Великописарівської селищної ради за адресою смт Велика Писарівка, вул. Незалежності, б.9-а, або у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Великописарівської районної державної адміністрації за адресою смт Велика Писарівка, вул. Ярослава Мудрого, будинок №1,  кабінет №6.

Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім’я Великописарівського селищного голови у письмовій формі  до 17 години           17 грудня 2018 року за поштовою адресою: 42800,  Сумська область, Великописарівський район, смт Велика Писарівка, вул. Незалежності, б. 9-а.

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не вказаними у зазначеному переліку, або подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Надані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є заступник голови Великописарівської селищної ради  Гуцал Юрій Миколайович (42800, смт Велика Писарівка, вул. Незалежності, б.9-а , тел. 51860).

 

Інформація розміщена 29.01.2018

 ЗАПРОШУЄМО ВЕЛИКОПИСАРІВЧАН ДО ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ПРОЕКТУ СТВОРЕННЯ ЛАНДШАФТНОГО ЗАКАЗНИКА МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ "ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКІ КУРГАНИ"

Великописарівська районна державна адміністрація повідомляє про початок розгляду та внесення пропозицій громадськості до проекту створення ландшафтного заказника місцевого значення «Великописарівські кургани»  Сесія Попівської сільської ради прийняла рішення про погодження створення даного заповідного об’єкту.

Інформуємо, постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 № 385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року» передбачено збільшення площі заповідності Сумської області до 18% або до 429 тис. га. Розширення мережі територій і об’єктів природно-заповідного фонду Сумщини також передбачено «Програмою охорони навколишнього природного середовища Сумської області на 2016-2018 роки», затвердженої рішенням Сумської обласної ради від 10.08.2016 (зі змінами від 28.04.2017).

З метою збереження найцінніших природних територій, біологічного та ландшафтного різноманіття, збільшення площі природно-заповідного фонду та формування екомережі області 31.03.2016 головою обласної державної адміністрації підписано розпорядження № 160-ОД «Про збереження найцінніших природних територій». Розпорядженням передбачено налагодити співпрацю районних державних адміністрацій з органами місцевого самоврядування, науковими та навчальними закладами, установами природно-заповідного фонду, громадськими організаціями щодо виявлення і підготовки пропозицій про заповідання цінних природних комплексів та об’єктів, збільшення площі природно-заповідного фонду області до 15 %.

Наукове обгрунтування створення ландшафтного заказника місцевого значення «Великописарівські кургани» у Великописарівському районі Сумської області

Зауваження та пропозиції приймаються до 20.02.2018 року у Великописарівській районній державній адміністрації за адресою: Сумська область, смт. Велика Писарівка, вул. Ярослава Мудрого,1. або за телефоном 5-15-50. Електронна адреса:   vpr@sm.gov.ua

Інформація розміщена 20.11.2013р

Великописарівська районна державна адміністрація повідомляє про початок розгляду та внесення пропозицій громадськості до проекту Програми економічного і соціального розвитку Великописарівського району на 2019 рік

Зауваження та пропозиції надавати до відділу економічного розвитку і торгівлі Великописарівської  районної державної адміністрації за адресою: Сумська область, смт. Велика Писарівка, вул. Ярослава Мудрого,1. каб. № 3 або за телефоном 5-19-40. Електронна адреса:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зауваження та пропозиції приймаються до 20.12.2018 року.

Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту Програми економічного і соціального розвитку Великописарівського району  на 2018 рік

ЗАПРОШУЄМО ВЕЛИКОПИСАРІВЧАН ДО ОБГОВОРЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ РЕФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ (обговорення завершено)

Як зазначив Президент України Віктор Янукович на засіданні Ради регіонів 21 березня 2013 року, «реформа місцевого самоврядування має відбуватися на засадах децентралізації владних повноважень, консолідації ресурсного забезпечення та стратегічного планування розвитку територіальних громад, вона має бути продуманою, прорахованою у часі, зваженою, послідовною, узгодженою з іншими розпочатими структурними реформами в державі».

На думку Президента України, від організації виконання цієї роботи будуть залежати терміни та успіх змін, спрямованих на створення сучасної, ефективної, конкурентоздатної України.

 Разом з тим, справжня реформа, як вважає Президент України,  має враховувати інтереси усіх зацікавлених сторін.

Саме тому за дорученням Президента України Віктора Януковича сьогодні організовано широке обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

 Районна державна адміністрації запрошує жителів Великописарівського району до обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування  в Україні.

 Ви можете надавати свої пропозиції у вигляді електронних листів на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Одержані матеріали будуть узагальнені та направлені Cумській обласній державній адміністрації для подальшого опрацювання.

Звіт про результати проведення громадського обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні  

нагадуємо, постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 № 385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року» передбачено збільшення площі заповідності Сумської області до 18% або до 429 тис. га. Розширення мережі територій і об’єктів природно-заповідного фонду Сумщини також передбачено «Програмою охорони навколишнього природного середовища Сумської області на 2016-2018 роки», затвердженої рішенням Сумської обласної ради від 10.08.2016 (зі змінами від 28.04.2017).

З метою збереження найцінніших природних територій, біологічного та ландшафтного різноманіття, збільшення площі природно-заповідного фонду та формування екомережі області 31.03.2016 головою обласної державної адміністрації підписано розпорядження № 160-ОД «Про збереження найцінніших природних територій». Розпорядженням передбачено налагодити співпрацю районних державних адміністрацій з органами місцевого самоврядування, науковими та навчальними закладами, установами природно-заповідного фонду, громадськими організаціями щодо виявлення і підготовки пропозицій про заповідання цінних природних комплексів та об’єктів, збільшення площі природно-заповідного фонду області до 15 %.