Районна газета

Оприлюднення проектів регуляторних актів

Інформація розміщенна 04.12.2018

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Проект розпорядженняголови Великописарівської районної державної адміністрації«Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг Великописарівської районної державної адміністрації»

 

Розробник – центр надання адміністративних послуг Великописарівської районної державної адміністрації.

Проект регуляторного акту передбачає затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг Великописарвіської районної державної адміністрації.

Проект регуляторного акта «Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг Великописарівської районної державної адміністрації» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті  vpr.sm.gov.uaу розділі «Регуляторна політика».

Термін приймання пропозицій та зауважень від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один календарний місяць з дня оприлюднення даного повідомлення. 

Зауваження та пропозиції щодо проектів регуляторних актів у письмовому вигляді надсилати за поштовою адресою:

42800, Сумська область, Великописарівський район, смт. Велика Писарівка, вул. Борців Революції, 1, центр надання         адміністративних послуг Великописарівськоїї районної державної        адміністрації та за електронною адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;  телефон  5-15-52.

Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження голови Великописарівської районної державної адміністрації «Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Великописарівської районної державної адміністрації”

Проект розпорядження "Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через центр надання адміністративних послуг Великописарівської районної державної адміністрації"

Інформація розміщенна 02.11.2015

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Проект розпорядження голови Великописарівської районної держаної адміністрації «Про затвердження Положення та регламенту Центру надання  адміністративних послуг Великописарівської районної державної адміністрації»

Розробник –Центр надання адміністративних послуг Великописарівської районної державної адміністрації.

Проект регуляторного акта «Про затвердження Положення та регламенту Центру надання  адміністративних послуг Великописарівської районної державної адміністрації» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  у розділі «Регуляторна політика».

Термін приймання пропозицій та зауважень від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань становить один календарний місяць з дня оприлюднення даного повідомлення.  

Зауваження та пропозиції щодо проектів регуляторних актів у письмовому вигляді надсилати за поштовою адресою: 42800, Сумська область, Великописарівський район, вул. Борців Революції,1 Центр  надання адміністративних послуг Великописарівської районної державної адміністрації ,телефон  5-15-52.

Аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження голови Великописарівської районної державної адміністрації “Про затвердження Положення та Регламенту центру надання адміністративних послуг  Великописарівської районної державної адміністрації”

Проект розпорядження "Про затвердження Положення та Регламенту Центру надання адміністративних послуг Великописарівської районної державної адміністрації"

 

 

Інформація розміщенна 07.11.2014

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Великописарівського району»

Розробник – управління економічного розвитку і торгівлі Великописарівської районної державної адміністрації.

Проект регуляторного акту розроблений з метою забезпечення прозорості проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Великописарівського району, забезпечення необхідного рівня та якості пасажирських перевезень відповідно до чинного законодавства України.

Проект регуляторного акту «Про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Великописарівського району», та аналіз його регуляторного впливу розміщено на веб-сайті vpr.sm.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність».

Відповідно до Закон України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою публічного громадського обговорення, удосконалення проекту – розпорядження, урахування суб’єктів господарювання та громадськості, просимо зауваження та пропозиції до проекту – розпорядження надсилати в письмовому вигляді протягом 30 днів (до 06.12.2014 року) з моменту оприлюднення оголошення про розміщення проекту – розпорядження та аналізу його регуляторного впливу управління економічного розвитку та торгівлі Великописарівської районної державної адміністрації за поштовою адресою: 42800, Україна, Сумська область,  смт. Велика Писарівка, вул. Борців Революції, 1, факсом (05457) 5-15-50, електронною поштою за адресою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ «Про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Великописарівського району» 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ "Про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Великописарівського району"

 

Інформація розміщенна 29.08.2014

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

«Про організацію роботи Центру надання адміністративних послуг Великописарівської районної державної адміністрації»

Розробник – сектор надання адміністративних послуг управління економічного розвитку і торгівлі  Великописарівської районної державної адміністрації.

Проект регуляторного акту передбачає затвердження Регламенту, Положення про центр надання адміністративних послуг та переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Великописарівської районної державної адміністрації

Проект регуляторного акта «Проорганізацію роботи Центру надання адміністративних послуг Великописарівської районної державної адміністрації» та аналіз його регуляторного впливу розміщено на веб-сайті vpr.sm.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність». Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою публічного громадського обговорення, удосконалення проекту розпорядження, урахування інтересів суб’єктів господарювання та громадськості, просимо зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді протягом 30 днів (до 27.09.2014 року) з моменту оприлюднення  офіційного оголошення про розміщення проекту розпорядження та аналізу його регуляторного впливу сектором надання адміністративних послуг управління економічного розвитку і торгівлі  Великописарівської  районної державної адміністрації за поштовою адресою: 42800, смт. Велика Писарівка, вул. Борців Революції 1, 1-й поверх (Центр надання адміністративних послуг Великописарівської районної державної адміністрації) та за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Контактний телефон  (05457)5-15-52. 

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ «До проекту розпорядження голови Великописарівської районної державної адміністрації «Про організацію роботи центру надання адміністративних послуг Великописарівської районної державної адміністрації» 

ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ «Про організацію роботи центру надання адміністративних послуг Великописарівської районної державної адміністрації»