Районна газета

Взаємодія з громадськістю

 До уваги інститутів громадського суспільства

На виконання п.2.1. напрямів діяльності та заходів обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2013-2015 роки громадською радою при Сумській обласній державній адміністрації за підтримки Сумської обласної державної адміністрації проводиться конкурс "Краща громадська ініціатива, реалізована у 2013 році". До участі у конкурсі запрошуються інститути громадянського суспільства, що діють на території Сумської області.

Оцінка учасників конкурсу здійснюватиметься за результатами реалізованої у 2013 році ініціативи.

Заявки на участь у конкурсі приймаються з 15 січня до 15 лютого 2014 року включно. Переможці конкурсу будуть визначені до 10 березня 2014 року.

Детальніше про умови конкурсу 

 

Запрошуємо взяти участь в Національному конкурсі «Благодійна Україна»


Національний конкурс «Благодійна Україна» заснований Асоціацією благодійників України у 2012 році. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва в Україні, поліпшення якості комунікацій між благодійниками та отримувачами допомоги, створення додаткових можливостей для їхнього продуктивного діалогу, а також поширення найкращих практик благодійності та її популяризацію.
 Докладнішу інформацію про конкурс та умови участі можна отримати на сайті: http://blagoukraine.org або за телефоном (044) 537- 12 – 80.

Останній термін подання конкурсних заявок – 10 лютого 2014 року