Районна газета

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ РАЙОНУ!

Про Міжнародні програми для бізнесу

Австрійська програма партнерства «України-Австрія:  експорт у країні ЄС», включає в себе навчання у Києві з австрійськими партнерами (3 модулі, тестування та диплом), з перекладом та матеріалами, сприяння пошуку партнерів, розробка індивідуальної програми візиту в Відень.

З ПІДПРИЄМЦЯМИ РАЙОНУ ОБГОВОРИЛИ ПРАВИЛА ЧАСТКОВИХ КОМПЕНСАЦІЙ СПЛАЧЕНИХ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ, ОТРИМАНАМИ СУБ’ЄКТАМИ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА У ДЕРЖАВНИХ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВАХ

Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Скоромний провів нарада з підприємцями району щодо залучення їх до участі у програмах фінансової підтримки та подання ними заяв на участь у конкурсах проектів суб’єктів підприємництва для отримання компенсацій сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах

«У Великописарівському районі діє Програма підтримки малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки. Рішенням районної ради, в рамках цієї програми, розроблені та затверджені правила часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах», - зазначив Микола Скоромний.

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ТА СПОЖИВАЧІВ!

Змінено назву, адресу та номера телефонів Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області: м. Суми, вул Гамалія,25, тел. 77-90-42, 77-90-45.

УВАГА! ПРОГРАМА ЄС «ЕРАЗМУС ДЛЯ МОЛОДИХ ПІДПРИЄМЦІВ»

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує про Програму ЄС “Еразмус для молодих підприємців” (Erasmus for Young Entrepreuners), яка є частиною Програми ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”.