Районна газета

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ ТА СПОЖИВАЧІВ!

Змінено назву, адресу та номера телефонів Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області: м. Суми, вул Гамалія,25, тел. 77-90-42, 77-90-45.

УВАГА! ПРОГРАМА ЄС «ЕРАЗМУС ДЛЯ МОЛОДИХ ПІДПРИЄМЦІВ»

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує про Програму ЄС “Еразмус для молодих підприємців” (Erasmus for Young Entrepreuners), яка є частиною Програми ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”.

ПРО ЗАСТОСУВАННЯ РЕЄСТРАТОРА РОЗРАХУНКОВИХ ОПЕРАЦІЙ

Головне управління ДФС у Сумській області на виконання вимог доручень визначених листом Державної фіскальної служби України від 12.04.2017 за № 9292/7/99-99-14-05-01-17 інформує щодо змін у чинному законодавстві пов’язаному із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій.

Верховною Радою України 20 грудня 2016 року прийнято Закон України за № 1791-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», яким внесено зміни до багатьох законодавчих актів України та зокрема до законодавства щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій.

ПІДПРИЄМСТВА РАЙОНУ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ВЕЛИКОДНЬОМУ ЯРМАРКУ

З 13 до 15 квітня 2017 року в приміщенні Державного підприємства «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) за підтримки Державного управління справами відбудеться Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок.

Основною метою заходу є підтримка вітчизняних товаровиробників, підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, а також популяризації унікальних традицій та культури нашої держави.

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ, ПРЕДСТАВНИКІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

12-13 квітня 2017 року в Сумській області відбудуться Дні проекту Програми "Fit for Parthership with Germany" (Готові до співпраці з Німеччиною), яка проводить навчання керівників підприємств та організацій з метою налагодження контакті, взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини та фінансується з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики.

12 квітня об 11:00 у приміщенні Сумської обласної держаної адміністрації (м. Суми, пл. Незалежності, 2,  поверх 3, зал апаратних нарад) відбудеться презентація Програми.

13 квітня відбудеться конкурсний відбір  претендентів на стажування у Німеччині.