Районна газета

У СЕЛИЩІ КИРИКІВКА ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ ВІДКРИТО ПУНКТ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Проект реалізовано в рамках Меморандуму про співпрацю між обласною владою та Сумською дирекцією  УДППЗ «Укрпошта».

«Перед нами стоїть спільне завдання – максимально наблизити адміністративні послуги до людей, як того вимагає Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ. Відкриття пункту надання адміністративних послуг у Кириківці є результатом спільної роботи влади та Сумською дирекцією  УДППЗ «Укрпошта» в інтересах громадян. Ми готові до подальшої реалізації проекту на Великописарівщині», - зазначив заступник голови райдержадміністрації Павло ОВЧАРЕНКО, який був присутній на відкритті центру.

Державний адміністратор Наталія ПАВЛЮК, яка проводила інструктаж листоношам, зазначила, що для того, щоб отримати довідку або оформити дозвіл, не обов’язково йти в кабінет до чиновника. Зараз жителі Кириківки зможуть отримати низку адміністративних послуг, просто звернувшись у відділення «Укрпошти» або до листонош. З відкриттям пункту надання адміністративних послуг кириківці зможуть отримати всю необхідну інформацію та консультацію стосовно адміністративних послуг, відправити оформлений пакет документів, а потів отримати кінцевий документ через поштове відділення або у себе вдома.

За словами керівника поштарів району Володимира МОГИЛЕВСЬКОГО , такі центри будуть відкриті і в інших відділеннях «Укрпошти», а перелік, які надаватиме пункт адмінпослуг, розшириться більш ніж удвічі.