Районна газета

ГРИГОРІЙ СІДЕНКО: «У ПРІОРІТЕТІ: СВОЄЧАСНЕ І ЯКІСНЕ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ»

Діяльність Центру надання адміністративних послуг Великописарівської районної державної адміністрації за І півріччя 2016 року розглянули на нараді, яку провів голова райдержадміністрації Григорій Сіденко

З даного питання перед присутніми виступила завідувач сектору – адміністратор секторк надання адміністративних управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Наталія Павлюк.

«Центр надання адміністративних послуг Великописарівської райдержадміністрації – це постійно діючий робочий орган Великописарівської райооної державної адміністраії, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг», - проінформувала Наталія Павлюк.

За її словами, найпоширінішими питаннями, з якими звертаються до Центру – це земельні питання, реєстрація нерухомості та питання міграційної служби.

За підсумками І півріччя  2016 року Центром прийнято 3997 заяв на отримання адміністративних послуг (що в середньому складає 666 послуг на місяць). В результаті розгляду, з одержання заяв позитивно виконано 3969, надано 100 відмов та видано 2 документи дозвільного характеру. Крім того надано 4300 консультацій суб’єктам звернень з різних питань.

«Центр постійно працює над організацією щодо спрощеної процедури прийняття звернення від громадян та поліпшення якості надання адміністративних послуг», - зазначила Наталія Павлюк.