Районна газета

НАШЕ ЗАВДАННЯ - ЗРОБИТИ ВСЕ МОЖЛИВЕ АБИ ГРОМАДЯНИ ОТРИМУВАЛИ ЯКІСНІ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ – ГРИГОРІЙ СІДЕНКО

Про діяльність Центру надання адміністративних послуг Великописарівської районної державної адміністрації розглянули на нараді, яку провів голова райдержадміністрації Григорій Сіденко

З даного питання перед присутніми виступила завідувач сектору надання адміністративних послуг – державний адміністратор управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Наталія Павлюк.

За її словами, у роботі центру беруть участь 7 суб’єктів надання адміністративних послуг, які здійснюють прийом, згідно з графіком.

Найактуальніші та найпоширеніші питання, з якими звертаються до Центру – це земельні питання та питання міграційної служби.

Взагалі, через центр надання адміністративних послуг можна отримати 57 видів адміністративних послуг.

Протягом 5 місяців 2015 року Центром прийнято 2576 заяв на отримання адміністративних послуг (що в середньому складає 515 послуг на місяць). В результаті розгляду, з одержання заяв позитивно виконано 2561, 15 заявників одержали негативні відповіді.

Найбільшу кількість заяв від суб’єктів звернень направлено до районного сектору Державної міграційної служби в Сумській області, відділу Держземагенства у Великописарівському районі та управлінню соціального захисту райдержадміністрації.

Із прийняттям змін до законодавства, очікується, що в приміщенні Центру будуть надаватись послуги з реєстрації речових прав на нерухому майно та реєстрації суб’єктів господарювання. Таким чином, жителі району зможуть отримувати всі види адміністративних послуг в одному місці.