Районна газета

ВІКТОР ЧЕРНЯВСЬКИЙ: «АДМІНЦЕНТРИ НАБЛИЖАЮТЬ ПОСЛУГИ ДО ЛЮДЕЙ»

На цьому перший заступник голови облдержадміністрації наголосив під час відеоселекторної наради з керівниками міст і районів

«Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ наголошує на створенні зручних і доступних умов отримання адміністративних послуг, спрощенні процедури оформлення документів для громадян. З 1 січня 2014 року набрав чинності Закон України «Про адміністративні послуги», який передбачає функціонування на місцях відповідних центрів з метою створення належних умов для обслуговування людей», – підкреслив посадовець.

За словами Віктора Чернявського, у центрах надання адміністративних послуг вирішуються всі питання громадян, включаючи отримання дозвільних документів, довідок тощо.

На його переконання, укомплектованість центрів фахівцями, налагодження тісної взаємодії з дозвільними установами, відповідність приміщень технічним вимогам сприяє поліпшенню якості надання адміністративних послуг громадянам.

Центри надання адміністративних послуг створені та функціонують в кожному районі та місті обласного підпорядкування Сумщини. Протягом 2013 року центрами надано 81 723 послуги.

***

Детальна інформація на веб-порталі місцевих органів виконавчої влади Сумської області: http://sm.gov.ua