Районна газета

НАБЛИЖАЄМО АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ ДО ЛЮДЕЙ

На виконання завдань Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА на Великописарівщині урочисто відкрили Центр надання адміністративних послуг

«Глава держави, у проголошених ним ініціативах, наголошує на  поліпшені та  якості послуг, які надає влада, наближення їх до людей. Адміністативні послуги мають бути максимально доступними, виключивши все те, що раніше заважало людям відчувати себе комфортно, звертаючись до державних органів і структур», - наголосив під час урочистого відкриття Павло ОВЧАРЕНКО, заступник голови райдержадміністрації.

За словами завідувача сектором з надання адміністративних послуг - державного адміністратора Наталії ПАВЛЮК, діяльність Центру спрямована на забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання  адміністративних послуг, що сприятиме підвищенню рівня якості життя, і що є одним із пріоритетних завдань влади.  Розпорядженням голови Великописарівської райдержадміністрації від 07.06.2012 №178-ОД затверджено перелік адміністративних послуг, до якого входять послуги, що надаються структурними підрозділами райдержадміністрації: видача посвідчень батьків та дитини багатодітної сім’ї, надання будівельного паспорту об’єктів містобудування, містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, видача висновків про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав, видача розпоряджень про надання дозволу на прийняття в дар житла (майна) на ім’я малолітньої (неповнолітньої) дитини та інші. Також, в Центрі надаються послуги державного реєстратора.

«Я вважаю, що відкриття Центру є дуже корисним. Це дозволить кожному скоротити свій час, не потрібно ходити по всім установам та організаціям для того, щоб взяти якусь довідку чи просто отримати консультацію, кваліфіковані спеціалісти відразу тобі допоможуть, я в цьому уже переконався», - сказав Євген ХІЖНЯК, перший відвідувач центру після урочистого відкриття.

«Підвищення рівня життя населення є головними завданнями, які ставить перед виконавчою владою Глава держави Віктор ЯНУКОВИЧ. А відкриття такого Центру надає максимально комфортні та сприятливі умови мешканцям району при зверненні до органів державної влади, скоротити й спростити процедури отримання всіх необхідних документів», - додав Павло ОВЧАРЕНКО.

Центр надання адміністративних послуг знаходиться за адресою: смт Велика Писарівка, вул. Борців Революції,1, І поверх.