Районна газета

ЯМНЕНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛА НОВЕ АВТО

Ямненська амбулаторія загальної практики сімейної медицини отримала новеньке авто марки DAEWOO Sens. Після урочистого вручення ключів, авто отримає основне місце прописки в районі.

Робота сімейного лікаря передбачає надання медичної допомоги як в амбулаторіях загальної практики, так і вдома у пацієнта. Новий автомобіль дозволить лікарю оперативно прибувати на виклик та, у разі необхідності, транспортувати хворого до амбулаторії.

Автомобіль був придбаний за кошти районного бюджету. Голова райдержадміністрації Григорій Сіденко та голова районної ради Дмитро Сипко урочисто передали ключі від новенького авто головному лікарю Ямненської амбулаторії Сергію Соботовичу.

Соботович Сергій Пилипович працює на посаді головного лікаря більше 30 років, відданий своїй справі Сергій Пилипович, як ніхто, заслуговував на цінний та важливий дарунок. Відтепер, не зважаючи на поважний вік, лікар буде обслуговувати не тільки Ямненську сільську раду, а й прилеглі теритоії.

Очільник району Григорій СІДЕНКО зазначив, що сфера охорони здоров’я була, є і завжди буде пріоритетною для районної влади. В час реформ, районну медицину необхідно не просто підтримувати, а розвивати, модернізовувати її матеріально-технічну базу, стимулювати працю медиків, які зобов’язані постійно підвищувати якість надання медичних послуг своїм пацієнтам.