Районна газета

ЯКІ ДОСЛІДЖЕННЯ МОЖНА ЗРОБИТИ У ЗАКЛАДАХ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ, - МОЗ

Міністерство охорони здоров’я розпочинає серію матеріалів про ліки та дослідження, які держава уже оплатила для пацієнтів. Нагадуємо, які тести та аналізи входять у безоплатний гарантований пакет медичних послуг первинної допомоги і що робити, якщо у вас вимагають за них гроші у медзакладі

Які дослідження входять до гарантованого пакету послуг первинної медичної допомоги?

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Шановні лікарі, провізори, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, всі працівники системи охорони здоров’я Великописарівського  району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення та повагу.

МЕДИЧНА РЕФОРМА: ВИКЛИКИ І ПЕРСПЕКТИВИ ЇЇ ВПРОВАДЖЕННЯ НА СУМЩИНІ

Автономізація медичних закладів, організація первинної медичної допомоги в громадах - представників ОТГ Сумщини навчали азам реалізації медичної реформи

У Сумах відбувся дводенний семінар: «Автономізація медичних закладів і обговорення моделей організації первинної медичної допомоги в ОТГ Сумської області». Під час семінару експерт з питань впровадження реформи охорони здоров’я в Україні Аліса МАКАРІХІНА розповідала представникам ОТГ Сумщини про основні складові медичної реформи на первинному рівні.

ЯМНЕНСЬКА АМБУЛАТОРІЯ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛА НОВЕ АВТО

Ямненська амбулаторія загальної практики сімейної медицини отримала новеньке авто марки DAEWOO Sens. Після урочистого вручення ключів, авто отримає основне місце прописки в районі.

Робота сімейного лікаря передбачає надання медичної допомоги як в амбулаторіях загальної практики, так і вдома у пацієнта. Новий автомобіль дозволить лікарю оперативно прибувати на виклик та, у разі необхідності, транспортувати хворого до амбулаторії.

РОЗГЛЯНУЛИ ПОРЯДОК ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНОЇ МЕРЕЖІ НАДАННЯ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Сьогодні голова районної державної адміністрації Григорій Сіденко провів нараду з питання порядку формування спроможної оптимальної мережі в закладах охорони здоров’я району, що забезпечують медичне обслуговування населення у сільській місцевості, з урахуванням кількості населення, рівня розвитку інфраструктури, доступності надання медичної допомоги на Великописарівщині.

Головний лікар центральної районної лікарні Роман Побідинський детально ознайомив присутніх із законодавчою базою реформи.