Районна газета

СЬОГОДНІ- МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТОМАТОЛОГА

Вітаємо всіх представників цієї гідної поваги професії та бажаємо успіхів у професійній діяльності, сімейного затишку, щастя, добра та миру! Зі святом!

Традиція святкувати 9 лютого "Міжнародний день стоматолога" набирає обертів в усьому світі. 

Давні "стоматологи" використовували прототип першої бормашини ще 9 тисяч років тому. Таке неочікуване відкриття зробили вчені зі США і Франції.

ЯК ОБРАТИ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ: ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ВІД МОЗ

Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки, проживання чи розміру хабара. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава

Поки приписна кампанія (процес вибору лікаря і укладення договорів) триває у пілотному режимі. А дата початку всеукраїнської кампанії буде визначена після того, як закон №6327 підпише Президент.

МОЗ: ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД ГРИПУ

Сезон захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції почався. У цей період значно зростає ризик заразитися. Які симптоми вимагають госпіталізації та як не захворіти на грип – у порадах від Міністерства охорони здоров’я

За даними Центру грипу та ГРВІ МОЗ України на третьому тижні жовтня захворіло понад 140 тисяч осіб. Найчастіше хворіли та потребували медичної допомоги в лікарні діти до 14 років. Найвищий показник захворюваності зареєстровано в Київській області (659,9 на 100 тисяч населення), найменший – у Одеській (152,1 на 100 тисяч населення).

РАДА ПІДТРИМАЛА СТАРТ МЕДИЧНОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ

Верховна Рада підтримала підготовлені Кабміном рішення, які  започатковують медичну реформу, передусім в частині фінансування галузі та надання державних гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів

Так, за ухвалення урядового законопроекту  №6327 «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів», який розглядався в сесійній залі протягом трьох днів, в цілому проголосували 240  народних депутатів.

МЕДИЧНА РЕФОРМА: ЛІКАРІ ОТРИМУВАТИМУТЬ ГІДНУ ОПЛАТУ, ЛЮДИНА – ЯКІСНІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ

Необхідність реформування медичної галузі наразі назріла в українському суспільстві. Тому Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Що ж потрібно жителям Сумщини знати про цю реформу?

Уже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.

Більше статей...

  1. МЕДИЦИНА В УКРАЇНІ ТА НА СУМЩИНІ СТАНЕ ЕЛЕКТРОННОЮ
  2. ПИТАННЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ ОБГОВОРИЛИ НА КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
  3. СЕРГІЙ БУТЕНКО З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ ВІДВІДАВ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКИЙ РАЙОН
  4. ПИТАННЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ЖИТЕЛЯМ ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНИ ОБГОВОРИЛИ НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ
  5. УКРАЇНЦІВ ПРОСЯТЬ ПІДТРИМАТИ ПАЦІЄНТІВ ІЗ РІДКІСНИМИ ХВОРОБАМИ, – МОЗ
  6. РІШЕННЯ УРЯДУ ПРО ВИДІЛЕННЯ 150 МЛН ГРН НА ЗАКУПІВЛЮ АНГІОГРАФІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ЩОРІЧНО РЯТУВАТИМЕ ЖИТТЯ 3 ТИСЯЧАМ УКРАЇНЦІВ, - ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН
  7. МОЗ РОЗРОБИЛО ПРОЕКТ РЕЄСТРУ ГРАНИЧНИХ ОПТОВО-ВІДПУСКНИХ ЦІН НА ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ
  8. «ЛІКАР, ДО ЯКОГО ЙДУТЬ ПАЦІЄНТИ, МАТИМЕ ГІДНУ ОПЛАТУ ПРАЦІ»
  9. ГРИГОРІЙ СІДЕНКО: «КИРИКІВСЬКА ОТГ МАЄ МОЖЛИВІСТЬ САМОСТІЙНО РОЗВИВАТИ СИСТЕМУ НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ НА СВОЇЙ ТЕРИТОРІЇ»
  10. У МОЗ РОЗГЛЯДАЮТЬ СПОСОБИ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ЧЕРГ У ПОЛІКЛІНІКАХ