Районна газета

МІЖНАРОДНА ІНВЕСТАЦІЙНА КОНФЕРЕНЦІЯ «САРАЄВО БІЗНЕСС-ФОРУМ 2017»

22-23 травня 2017 року у м. Сараєво, Боснія і Герцеговина (БіГ) заплановано проведення Восьмої міжнародної інвестиційної конференції «Сараєво Бізнец-форум 2017» під патронатом Президента (БіГ).

Конференція покликана налагодити зв’язки між інституційними, приватними інвесторами усього світу та бізнесменами, власниками проектів з Боснії та Герцеговини, Албанії, Хорватії, Македонії, Чорногорії, Сербії та Словенії. 

Інвестиційна та зовнішньоекономічна політика

До уваги підприємців!

На офіційному веб-сайті Мінекономірозвитку (www.me.gov.ua) в рубриці «Економічна політика України» розміщено «Дорожню карту отримання суб’єктами господарювання державної підтримки, передбаченої законодавством України, для реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних галузях економіки».

Усім бажаючим, що мають наміри реалізувати інвестиційні проекти, на постійній основі звертатись за тел.: 044 5966771, 0542 620816; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

«ЕЛЕКТРОННА БАЗА ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ»

Відповідно до інформації Торгово-промислової палати України Великописарівська райдержадміністрація  повідомляє про нову інтерактивну платформу «Електронна база інвестиційних проектів» (далі – ЕБІП), що сприяє українським підприємцям у пошуку інвесторів і реалізації інвестиційних проектів.

З 14.03.2016 ЕБІП розміщена в мережі Інтернет у постійному (вільному) доступі для всіх користувачів за наступним посиланням: http://invest.ucci.org.ua