Районна газета

ІГОР ЯГОВДИК: «БУДІВЕЛЬНА ГАЛУЗЬ ГОТОВА РЕАЛІЗОВУВАТИ МАСШТАБНІ ПРОЕКТИ, СПРЯМОВАНІ НА РОЗВИТОК ТЕРИТОРІЙ»

«У рамках Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» на 2011-2020 роки у місцевому бюджеті області передбачено 1 мільйон 455 тисяч гривень, в тому числі 65 тисяч гривень на упорядкування 13 зон санітарної охорони, понад 1 мільйон на будівництво та реконструкцію 6 водозабірних споруд, 350 тисяч гривень на реконструкцію каналізаційної очисної споруди», – поінформував Ігор ЯГОВДИК.

За його словами, у 2013 році Сумщина направила до Міністерства екології та природних ресурсів України 6 проектів з будівництва та реконструкції систем централізованого водовідведення населених пунктів області, реалізація яких здійснюватиметься за рахунок коштів Державного фонду охорони навколишнього природного середовища (на загальну суму 26004,50 тисячі гривень).

«У регіоні триває активна робота із залучення коштів міжнародних фінансових організацій. Так, за сприяння проекту ЄС/ПРООН в області передбачено будівництво мереж водопостачання та водонапірних башт», – зауважив Ігор Яговдик.

Як зазначив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Микола ВОЙТЕНКО, нині на Сумщині проведено заміну, реконструкцію та капітальний ремонт понад 13 кілометрів (52,7%) водопровідних та понад 8 кілометрів (52,5%) каналізаційних мереж. Планується здійснити реконструкцію 6 водозабірних споруд та каналізаційної очисної споруди.

«У Краснопільському районі, в с. Мезенівка, прокладено 1,5 кілометра водопровідних мереж, в с. Чернеччина завершуються роботи з будівництва мережі, довжиною 400 метрів. У Буринському районі в с. Чернеча Слобода побудовано 3,5 кілометра мереж водопостачання та водонапірну башти на загальну суму 220 тисяч гривень. У Лебединському районі триває будівництво водомереж у с. Пристайлове (1,5 кілометра) та с. В. Вистороп (0,8 кілометра). Вартість робіт – 320 тис. гривень. У Липоводолинському районі (с. Іванівка) побудують 3 кілометри водопровідної мережі та водонапірну башту на суму 356,3 тисяч гривень», – додав Микола Войтенко.