Районна газета

У СОЛДАТСЬКОМУ ЗАКЛАДЕНО НОВИЙ САД

У рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та акції «Посади дерево і збережи його» у Солдатській сільській раді розпочалися роботи з благоустрою та створення зелених насаджень

Із настанням сприятливої погоди жителі Солдатської громади відгукнулися на звернення сільської ради і дружно вийшли на прибирання території біля своїх осель та на кладовищах.

За короткий період в основному територія була прибрана, а роботи щодо благоустрою кладовища проводяться постійно. Ведеться боротьба зі стихійними звалищами. Тільки за останні дні ліквідовано два стихійні звалища біля Крамчанки. Але, звісно, при цьому головне — достукатися до свідомості громадян і не допускати утворення  нових сміттєзвалищ.

Школярі вийшли на закладку нового плодового саду на пустирі по вулиці Моті Гендіної. Діти дружно взялися підтримувати акцію «Посади дерево і збережи його». У новому саду буде близько 150 фруктових дерев. При цьому саджанцями школярів безкоштовно забезпечували жителі Солдатської сільської ради, яким не байдужий зовнішній вигляд рідного села.

Школярі, серед яких і майбутні випускники, залишать після себе добрий слід в історії села і зможуть через роки в новому саду сказати, що там є і частинка їхньої душі і трудового внеску.