Районна газета

ДЕПОЗИТИ ОЩАДБАНКУ: ЗРОСТАННЯ В ГЕОМЕТРИЧНІЙ ПРОГРЕСІЇ

Депозит «Довіра» від Ощадбанку став одним з найуспішніших на ринку: на цей вклад залучено майже 20 млрд. грн.

Практику акційних депозитів Ощадбанк запровадив рік тому, презентувавши вклад «Щедрик», на який було залучено 4,5 млрд. грн. Потім була «Писанка» із залученими понад 10 млрд. грн. Тож із кожним новим депозитом  банк має приріст залучених коштів у геометричній прогресії. Показово, що Ощадбанк не лише зберігає довіру постійних клієнтів, а  й залучає нових –  30% вкладників відкрили в Ощадбанку депозит вперше.

За підсумками жовтня Ощадбанк продемонстрував найбільший серед українських банків приріст депозитного портфелю фізичних осіб у національній валюті. Цей показник перевищив 1,1 млрд. грн. Крім цього, Ощадбанк – єдиний банк серед найбільших банків, який з початку року показав позитивний приріст депозитного портфеля в доларах США: 33,7 млн. Банк має найкращий результат за 10 місяців п.р. з приросту депозитного портфеля без урахування курсової переоцінки: + 2,85 млрд. грн.

 «Довіра вкладників - найкращий рейтинг надійності банку. Це найбільш незалежний рейтинг, на який не впливають методології та експертні думки. Особливо ця довіра цінна сьогодні, коли  вкладники після очищення банківської системи стали фінансово освіченішими, а відтак - вимогливішими», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Нагадуємо: вкладники Ощадбанку захищені законом, адже це єдиний банк в Україні, в якому повернення депозитів громадянам гарантоване державою на 100%, без обмеження суми та строку.

Стабільність Ощадбанку неодноразово підтверджують незалежні українські рейтинги. Зокрема, протягом останніх місяців Ощадбанк визнано найбільш надійним банком України. Таку оцінку він отримав від журналу «Новое время» та інвестиційної компанії Dragon Capital, а також  видань «Деньги» та «Личный счет».