Районна газета

ОСНОВНІ КРОКИ ТА ДОСЯГНЕННЯ ОЩАДБАНКУ ЗА ЛИСТОПАД 2015 РОКУ

Запуск флагманського продукту «Моя картка»

«Моя картка» – це безкоштовна й миттєва «точка входу» в Ощадбанк. Це універсальна, повнофункціональна платіжна картка.Клієнти отримують доступ до багатьох сучасних банківських послуг: безкоштовного зарахування коштів, внесення комунальних платежів без черг, каналів дистанційного обслуговування WEB- mobile-банкінгу «Ощад24/7», кредитної лінії, сервісу «Мобільні заощадження», що передбачає отримання 9 % у гривні на залишок коштів на рахунку, інструмента електронної ідентифікацій OschadBank ID для отримання адміністративних послуг. Основною графічною темою картки є візерунок традиційної української вишиванки, розкладений через призму калейдоскопа – символу багатогранності й нескінченної різноманітності.

70 тисяч карток оформлено за перший місяць з запуску «Моєї картки».

 Ще більше можливостей для користувачів WEB-банкінг «Ощад-24/7»

Одразу три нових сервіси стали доступними для клієнтів:

-       переказ коштів з карткового рахунку на поточний, у т.ч. для погашення кредиту

-       переказ коштів з карткового рахунку на депозитний з правом поповнення;

-       перегляд виписок з поточних та  з депозитних рахунків. 

+20 млрд. грн. залучено на депозит «Довіра»

Депозит «Довіра» від Ощадбанку став одним з найуспішніших на ринку. Практику акційних депозитів Ощадбанк запровадив рік тому, презентувавши вклад «Щедрик», на який було залучено 4,5 млрд. грн. Потім була «Писанка» із залученими понад 10 млрд. грн. Тож із кожним новим депозитом  банк має приріст залучених коштів у геометричній прогресії. Показово, що Ощадбанк не лише зберігає довіру постійних клієнтів, а  й залучає нових –  30% вкладників відкрили в Ощадбанку депозит вперше. 

+2,85 млрд. грн.

Банк має найкращий результат за 10 місяців п.р. з приросту депозитного портфеля без урахування курсової переоцінки: +2,85 млрд. грн. 

Moody’s підтвердив стабільність Ощадбанку

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service підвищило довгостроковий рейтинг за депозитами Ощадбанку в нацiональнiй валюті та його борговими зобов’язаннями до рівня «Саа3», що дорівнює рейтингу країни. Також підвищено рейтинги за деякими іншими категоріями. Рейтинги мають стабільний прогноз. 

Вже відкрито 174 відділення нового формату

Мережа відділень Ощадбанку невпинно оновлюється. Дедалі більше людей отримують доступ до якісного обслуговування в установах нового формату. Такі відділення – новий підхід до обслуговування клієнтів, нові банківські продукти, нова якість роботи, нова система мотивації, нова операційна модель. 

Презентовано два унікальних мобільних банківських підрозділи, створені на базі броньованих автомобілів КрАЗ

Такі банківські відділення на колесах не мають аналогів у світі.  Вони призначені для роботи в Донецькій та Луганській областях. Мобільні підрозділи вже обслуговують громадян, що мешкають у прифронтових населених пунктах, військовослужбовців та правоохоронців, які перебувають у військових частинах та в зоні АТО. 

Програма «Ощадний дім» у цифрах

Вже 70 ОСББ проводять енергоефективні заходи у своїх будинках за допомогою кредитів Ощадбанку. Загальна сума наданих на утеплення ОСББ коштів перевищує 42 млн. грн. Фізичним особам Ощадбанк видав 54 748 кредитів на загальну суму понад 865 млн. грн. 

 

Ощадбанк є операційно прибутковим, займає лідерські позиції у незалежних рейтингах надійності та демонструє безпрецедентне зростання довіри з боку вкладників

Офіційна позиція банку щодо розповсюдження некоректної та маніпулятивної інформації щодо фінансових показників його діяльності 

Вважаємо неприпустимим маніпулятивну інтерпретацію фінансового стану банку та результатів його діяльності на основі одного з фінансових показників за один з місяців діяльності. 

Доводимо до відома клієнтів та громадськості реальні факти, що підтверджують стабільну роботу банку:

 Ощадбанк знаходиться В ТРІЙЦІ ЛІДЕРІВ банківської системи за рівнем активів, капіталу та операційного прибутку. Ощадбанк - операційно прибутковий і за результатами діяльності за 10 місяців 2015 року посідає ДРУГЕ місце за рівнем операційного доходу - близько 11 млрд. грн.!

 Ощадбанк займає ПЕРШЕ місце за рівнем адекватності капіталу серед трьох найбільших банків України із показником 11,35% (при середньому показнику за найбільшими банками 9,19%)

 Ощадний банк займає ПЕРШЕ місце за приростом строкових депозитів фізичних осіб (+2,9 млрд. грн. без врахування курсових різниць)

 Ощадний банк займає ПЕРШЕ місце за рівнем чистого процентного доходу (6,5 млрд. грн.)

 Ощадний банк займає ПЕРШЕ місце за рівнем високоліквідних активів (29,2 млрд. грн.)

 Ощадний банк займає ПЕРШЕ місце у незалежних рейтингах надійності від провідних ділових видань України

 Ощадний банк, як і інші українські банки, працює в надскладних умовах (анексія території, АТО, критично високі інфляційні процеси в економіці, значна девальвація). В цих умовах першочергове значення набуває професійне тлумачення всіх процесів та показників.

Від адекватної оцінки та висвітлення показників діяльності банківської системи залежить її стабільне функціонування, довіра населення та міжнародних партнерів. 

Тож вважаємо неприпустимим зумисне маніпулювання фінансовими показниками та необґрунтовані політичні заяви, які вводять в оману клієнтів банку та не мають жодних підстав.