Районна газета

ОЩАДБАНК НАРОЩУЄ ПОРТФЕЛЬ «ТЕПЛИХ» КРЕДИТІВ І ЗНИЖУЄ ВІДСОТКОВУ СТАВКУ ЗА НИМИ

Дедалі більше людей долучаються до урядової програми «Ощадний дім». На утеплення квартир і будинків Ощадбанк вже видав понад 33,3 тис. «теплих» кредитів. Загальна їх сума перевищила 546 млн. грн.

Щоб якомога більше українців могли скористатись програмою «Ощадний дім», 1 жовтня банк знизив відсоткову ставку за такими кредитами на 0,5% – до 24,5% річних.

Держава компенсує 20% суми кредиту на придбання певних видів котлів і 30% – на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів. Особливу увагу уряд приділив людям, які потребують додаткової підтримки та є одержувачами субсидій. У серпні згідно з постановою Кабінету Міністрів України державну компенсацію для осіб, яким призначено субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, збільшено до 70% суми «теплого» кредиту. Також постановою уряду підвищено граничну суму відшкодування частини суми кредиту - до 12000 грн.  на котли і до 14000 грн. – на обладнання і матеріали.

Більш детальна інформація про програму «Ощадний дім»на офіційному сайті, в  Контакт-центрі за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України);  +38-044-363-01-33 та у відділеннях Ощадбанку.