Районна газета

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ БЛАГОУСТРІЙ ТА САНІТАРНИЙ СТАН НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ

Дане питання розглянули під час засідання колегії Великописарівської райдержадміністрації, яке провів голова Великописарівської райдержадміністрації Віктор ГОНТАРЕНКО

Про результати роботи, яка проведена в районі в 2013 році та плани на 2014 рік щодо  благоустрою проінформував Микола ПЕТРЕНКО, тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

За його словами. на виконання Закону України „Про благоустрій населених пунктів” видано розпорядження голови Великописарівської райдержадміністрації від 27.03.2013 № 82-ОД «Про благоустрій та санітарний стан населених пунктів району», яким визначені завдання щодо виконання заходів по благоустрою та приведенню в належний санітарний стан населених пунктів району.

З метою підтримки належного санітарного стану в населених пунктах району щотижня проводились «Чисті четверги».

Під час проведення заходів із благоустрою та наведення належного санітарного стану населених пунктів в 2013 році ліквідовано 75 несанкціонованих звалищ, вивезено 247 м3 сміття, проведено дезінфекцію та очищення 80 шахтних колодязів загального користування, залучено 283 непрацюючих до громадських робіт, висаджено 935 саджанців зелених насаджень в межах населених пунктів, впорядковано 58 кладовищ, 69 пам’ятників, 14 скверів, реконструйовано мереж вуличного освітлення 30,8 км., встановлено 11 приладів обліку, 337 енергозберігаючих освітлюваних приладів. Робіт по благоустрою виконано на загальну суму 896,084 тис. грн.             Виконкомами сільських, селищних рад на виконання заходів з благоустрою на 2014 рік передбачено: на вуличне освітлення – 1105 тис. грн., ремонт комунальних доріг – 807,8 тис. грн. (458 тис. грн. (СБ) та 349,8 тис. грн. (ДБ)), ремонт та благоустрій шахтних колодязів – 94.38 тис. грн., благоустрій кладовищ та ремонт пам’ятників – 155 тис. грн., на будівництво полігону по складанню ТПВ в смт. Кириківка – 200 тис. грн. Всього по благоустрою на 2014 рік передбачено 2362,18 тис. грн. бюджетних коштів.

За результатами виконання заходів з благоустрою та наведення належного санітарного стану на території населених пунктів району  проведено конкурс серед сільських та селищних рад «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку». Районною конкурсною  комісією  визначені переможці: 1 місце – с. Ямне, 2 місце – с. Яблучне, 3 місце – с. Рябина.