Районна газета

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ ПРОХОДЖЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2016-2017 РОКІВ

Про підсумки проходження опалювального сезону 2016-2017 років та підготовку галузей економіки району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років розглянули під час засідання колегії Великописарівської райдержадміністрації

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Оксана Пруднікава проінформувала присутніх про роботу органів місцевого самоуправління, підприємств, установ, організацій району яку було проведено в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.

ПРО БЛАГОУСТРІЙ ТА САНІТАРНИЙ СТАН НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Питання благоустрою та санітарний стан населених пунктів Великописарівського району обговорили під час засідання колегії райдержадміністрації.

Про результати роботи, яка проведена в районі в 2016 році та плани на 2017 рік щодо  благоустрою проінформувала Оксана Пруднікова, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ПРОВОДИТЬСЯ РОБОТА ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ СХЕМИ ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ

На  семінарі з сільськими, селищними головами було розглянуто питання «Про розроблення Схеми планування території Великописарівського району

Товариство «Картографія Плюс» здійснює в межах графіку роботи по створенню актуалізованої топографічної основи для розробки Схеми планування території Великописарівського району.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ В ДІЇ: ОСББ АКТИВНО УТЕПЛЮЮТЬСЯ ДО ЗИМИ

В Україні росте попит на Урядову програму з енергоефективності з боку ОСББ.

За минулий тиждень, 11-18 липня 2016 року, до програми приєдналося ще 9 ОСББ, які залучили на проведення енергоефективних заходів у багатоповерхівках рекордну до сьогодні суму – 3 млн грн. Про це інформує Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, аналізуючи дані щотижневого моніторингу дії Урядової програми.