Районна газета

МІЖНАРОДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКО-АРАБСЬКИЙ ФОРУМ!

20 червня 2019 року в м. Київ відбудеться Міжнародний економічний Українсько-Арабський форум. Ініціатором та основним організатором форуму є  ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ І АРАБСЬКИХ БІЗНЕСМЕНІВ І ІНВЕСТОРІВ»

Захід відбудеться за сприяння Торгово-промислової палати України.

Метою проведення форуму є зміцнення і розвиток ділових зв’язків, торговельно-економічних відносин між Україною та країнами Арабського світу, сприяння встановленню взаємовигідних ділових контактів між українськими та арабськими діловими колами.

Взявши участь в форумі ви зможете дізнатися про нові можливості інвестиційно привабливих проектів України та Арабського світу, побудуєте перспективні зв’язки та знайдете нових партнерів для свого бізнесу і нові проекти.

Програма заходу передбачає пленарну частину, а також неформальне спілкування з діловими колами країн Близького Сходу та Північної Африки.
Забезпечується переклад з арабської на українську мови.

Участь безкоштовна.
Початок заходу – о 10:00, реєстрація – з 9:00.

За додатковою інформацією звертайтесь до дирекції міжнародного співробітництва ТПП України, конт. особа
Анна Гусак (+38 (095) 546 65 09) або ел. поштою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ольга Сухенко за тел.: +38 0672309038

Зареєструватися для участі та отримати додаткову інформацію про  форум можна за посиланням  https://forms.gle/KL2Hy7uzm6fk4so67.