Районна газета

КОНКУРС ПРОЕКТУ «МЕРИ ЗА ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ»

У січні 2017 року на території України в рамках Східного партнерства розпочала діяльність нова ініціатива Європейського союзу проект «Мери за економічне зростання» (M4EG).

Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць.

Ініціатива «Мери за економічне зростання» прагне створити для її членів можливості значної підтримки експертів та колег з інших муніципалітетів, сприяння у поширенні історій успіху, а також інші значні економічні, політичні та репутаційні переваги.

Зацікавлені муніципалітети та муніципалітети, що приєднаються до ініціативи M4EG (стануть підписантами Ініціативи M4EG), отримають можливість взяти участь в ряді заходів та отримають доступ до різних інструментів розвитку, наприклад таких, як можливість взяти участь в конкурсі на отримання гранту для економічного розвитку, тренінгах, навчальних поїздках, заходах з обміну досвідом та посилення співпраці, а також до консультаційної та інформаційної підтримки.

Прийом заявок на участь у проекті буде тривати орієнтовно до 01 серпня 2018 року.

Більш детальна інформація щодо порядку приєднання, принципів співпраці тощо викладені на офіційному сайті проекту: www.m4eg.eu.

Для отримання необхідної інформації та подання заявки на участь у проекті звертатися до координатору проекту в Україні

Олександра Цепкотел.: (050) 353 68 08;ел. пошта:    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Документи на конкурс