Районна газета

СТИПЕНДІЇ МІНІСТЕРСТВА КОМЕРЦІЇ КНР

Стипендії Міністерства комерції КНР

Міністерство комерції КНР запрошує представників України взяти участь у навчальних програмах для отримання ступенів магістра (Master) та докторанта (PhD). Перелік вузів та спеціальностей додається. 

Кожен кандидат може обрати одну і ту ж спеціальність в 3 університетах з 26, що пропонуються. Перелік ВНЗ та напрями підготовки додаються. 
Обов’язкові вимоги до учасників: 

1) мати диплом бакалавра для подачі на магістерську програму (Master) або диплом магістра для подачі на докторантську програму (PhD); 

2) бути віком до 45 років на момент подачі заявки; 

3) мати відповідний рівень володіння китайською мовою (HSK-4, вище 180 балів) або англійською мовою (IELTS – рівень – 6.0 і вище) відповідно до вимог програм або мати інші підтвердження щодо рівня володіння згаданими мовами; 

4) мати здоровий організм, відсутні інфекційні захворювання. 

Для участі у конкурсі необхідно: 

1) зареєструватись он-лайн на сайтах: www.csc.edu.cn/studyinchina або www.campuschina.org. Інструкція щодо реєстрації додається (англ. мовою); 

2) подати відповідний пакет документів до департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку Мінекономрозвитку. 

Оригінал пакету документів у паперовому вигляді просимо подати Канцелярії Радника з торговельно-економічних питань при Посольстві КНР в Україні за адресою: Землянський провулок, 11, м. Київ-14, 01901, а копію пакету документів надіслати до департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку Мінекономрозвитку. 

Дедлайн: 11 травня 2018 року. 

Додаткова інформація про стипендіальну програму, а також перелік необхідних документів учасника такої програми додається (англ. мовою).

До списку