Районна газета

Економічний розвиток Великописарівського району

Відділ економічного розвитку і торгівлі Великописарівської РДА

вул. Борців Революції, 1, смт Велика Писарівка, 42800 
тел. (05457) 5-19-40; 
E-mail: по Україні -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

ПРО ЗОНУ ВІЛЬНОЇ ТОРГІВЛІ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА КАНАДОЮ

У результаті візиту першої офіційної делегації Херсонської області в Канаду на запрошення Канадсько-Української торгової палати українські товаровиробники отримали можливість експортувати товари в Північну Америку через зовнішню торгівельну зону Ніагара за спрощеною процедурою. Ця процедура підкріплена цілим пакетом стимулюючих преференцій, виражених у конкретних інструментах і сервісах.

Сюди входять:

1)   безмитне ввезення товарів;

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ (2)

Доводимо до відома, що компанією «ТTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експертного банку та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізації ЖКГ на основі спалювання біомаси чеської компанії «ТTS Group».

У разі зацікавленості просимо звертатися  до представника компанії «ТTS Group» в Україні – Морозова Олександра (тел. +380672352995).

КОНКУРС «КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» У 2017 РОЦІ

Мінрегіон оголошує проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Конкурс проводиться у співпраці з постійним партнером Мінрегіону Програмою РЄ «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

ЯРМАРКИ КИТАЙСЬКИХ ІНВЕСТИЦІЙ ЗА КОРДОНОМ COIFAIR – 2017

Виконавчий комітет Асоціації Українсько-Китайского Співробітництва (АУКС), для поглиблення інвестиційного діалогу та активізації торгово-економічних відносин з Китаєм, займається організацією національного колективного стенду на 9-й сесії Ярмарки китайських інвестицій за кордоном COIFAIR - 2017 (надалі - Ярмарок), який відбудеться 21-22 листопада 2017року в Пекіні.