Районна газета

Економічний розвиток Великописарівського району

Відділ економічного розвитку і торгівлі Великописарівської РДА

вул. Ярослава Мудрого, 1, смт Велика Писарівка, 42800 
тел. (05457) 5-19-40; 
E-mail: по Україні -  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

Розпочато відбі проектів, які можуть стати частиною програми Global Best Practice Programme

Повідомляємо, що на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України  опублікована інформації про початок відбору проектів, які можуть стати частиною програми Global Best Practice Programme (інформація про програму додається).

Місія Global Best Practice Programme – сприяти широкому поширенню інформації про проекти, які досягли відчутних результатів у вирішенні найбільших світових викликів, досягнень цілей сталого розвитку ООН, а також проекти, які можуть бути легко застосовані та реалізовані у різних частинах світу.

МІЖНАРОДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКО-АРАБСЬКИЙ ФОРУМ!

20 червня 2019 року в м. Київ відбудеться Міжнародний економічний Українсько-Арабський форум. Ініціатором та основним організатором форуму є  ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ І АРАБСЬКИХ БІЗНЕСМЕНІВ І ІНВЕСТОРІВ»

Захід відбудеться за сприяння Торгово-промислової палати України.

VII Конгрес Ініціатив Східної Європи

24-25 вересня у м. Люблін, Республіка Польща відбувся вже VII Конгрес Ініціатив Східної Європи (https://www.kongres.lublin.eu/pl), співорганізатором якого виступає ГО «Європейський діалог».

Конгрес впродовж років є майданчиком для діалогу представників науки, культури, освіти, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також неурядових організацій Центрально-Східної Європи.

ФОРУМ БІЗНЕС-І IT-ЛІДЕРІВ

Наймасштабніший безкоштовний захід для представників бізнесу та ІТ-спільноти ― Форум бізнес- та IT-лідерів.

Як швидко трансформуватися в умовах надшвидкостей, подолати виклики ринку та прискорити розвиток бізнесу? Лідери найбільших організацій України зберуться на одній сцені, щоб поділитися практичним досвідом, кейсами та історіями успіху у вирішенні найбільш актуальних питань бізнес-середовища.