Районна газета

ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

Питання про хід підготовки сільгосппідприємств району до проведення комплексу весняно-польових робіт у 2017 році розглянули на апаратній нараді при голові райдержадміністрації.

З даного питання виступив начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Ігнатенко.

За його словами, згідно розрахунків «Зведеного плану розвитку агропромислового комплексу району на 2017 рік», по всіх категоріях господарств в нинішньому році планується залучити в обробіток 52,5 тис. га ріллі, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах 40,9 тис. га.

Сільськогосподарськими підприємствами з осені 2016 року під урожай 2017 року проведено ряд агротехнічних робіт. Так, проведено зяблеву оранку ґрунту на площі 14256 га.

Весняна посівна кампанія нинішнього року обійдеться сільгосптоваровиробникам  дорожче, ніж минулого  року, так в 2016 році сума витрат коштів на 1 га ріллі складала 3701 гривні то в нинішньому році 4311 гривня.

Краще спрацювали з питань підготовки організованого проведення весняних робіт в ТОВ «Мрія», ПСП «Рассвєт», ПП «Вільне», ТОВ «Розсоші», ТОВ «Братениця», ТОВ «Суми-Агро», ТОВ «Україна», ПСП «Дружба», ФГ «Світанок», ФГ ім. Шевченка, ФГ «Бантов» та інші.