Районна газета

МИКОЛА СКОРОМНИЙ: «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ГАЛУЗЬ БУЛА І ЗАЛИШАЄТЬСЯ ВИЗНАЧАЛЬНОЮ СКЛАДОВОЮ РОЗВИТКУ НАШОЇ ДЕРЖАВИ, ЗАПОРУКОЮ ЇЇ ПРОЦВІТАННЯ»

Шановні працівники сільськогосподарської галузі району!

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання на всіх рівнях влади хліборобської праці, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя.

Завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

У день професійного свята висловлюю слова глибокої поваги і вдячності всім працівникам агропромислового комплексу Великописарівщини за нелегку працю, відповідальність та сумлінне виконання свого обов`язку.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вам і вашим рідним, на благо розквіту України та піднесення добробуту всього нашого славного народу.

З повагою,

Т.в.о. голови Великописарівської

районної державної адміністрації                                    М.О. Скоромний