Районна газета

ПРОЕКТ «АГРАРНІ РОЗПИСКИ: НОВІ МОЖЛИВОСТІ»

Під такою назвою в залі засідань районної ради пройшов тренінг для сільгоспвиробників Великописарівського району

Проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджується IFC, членом Групи Світового банку, в партнерстві із Швейцарською Конфедерацією в Україні.

Про основні аспекти та загальні характеристики аграрних розписок присутнім розповів консультанта Проекту «Аграрні розписки в Україні»  Андрій Сухоставець.

Мета Проекту – покращити доступ до фінансових ресурсів для малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників шляхом запуску в Україні фінансового інструменту «аграрні розписки».

Основні партнери Проекту: органи державної влади (Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство юстиції України); приватний сектор (постачальники матеріально-технічних ресурсів, банки, зернотрейдери); міжнародні організації.

У результаті роботи Проекту малі та середні сільськогосподарські товаровиробники отримають ефективний інструмент, що сприятиме  залученню додаткових фінансових ресурсів за рахунок прозорості відносин з кредитором та здешевлення процедури оформлення у порівнянні з існуючими інструментами.

Аграрні розписки в Україні запроваджуються з 2015 року. Вперше цей проект стартував у Полтавській області. Вже через рік до нього приєдналися Черкаська, Вінницька та Харківська області. З 2016 року проект впроваджується і в  Сумській області.

У разі зацікавленості сільськогосподарські підприємства та постачальники матеріально-технічних ресурсів можуть звертатися до консультанта Проекту «Аграрні розписки в Україні» - Сухоставець Андрія (050-926-43-74, 044-490-64-00).