Районна газета

УДОСКОНАЛЕНО МЕХАНІЗМ ЗДЕШЕВЛЕННЯ КРЕДИТІВ ДЛЯ МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ АГРОВИРОБНИКІВ

Урядом України прийнято постанову, якою внесено зміни у Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів

«У рамках реалізації програм держпідтримки було удосконалено механізм здешевлення кредитів. Зокрема, удвічі збільшено розмір часткової компенсації відсоткової ставки для малих та середніх аграріїв-позичальників. Цьогоріч на цю програму передбачено 300 мільйонів гривень», – повідомив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Максим МАРТИНЮК, коментуючи рішення Уряду.

АГРАРІЇВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ НА ОДЕРЖАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ

Умови конкурсу на отримання фінансової підтримки аграріями в рамках бюджетної програми «Надання кредитів фермерським господарствам» оголошено Українським державним фондом підтримки фермерських господарств

Переможці конкурсу отримують підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. грн., із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років. Загальна сума коштів, що будуть розподілені, становить 65 млн. грн.

ПРО ДОТРИМАННЯ ВИМОГ БЕЗПЕКИ ПРИ ПРОВЕДЕННІ ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ ГОВОРИЛИ З АГРАРІЯМИ РАЙОНУ

Перший заступник голови Великописарівської районної державної адміністрації Микола Скоромний провів семінар-нараду щодо дотримання вимог безпеки при проведенні весняно-польових робіт.

На нараду були запрошені керівники сільгосппідприємств та фермерських господарств,  спеціалісти з питань охорони праці.

ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

Питання про хід підготовки сільгосппідприємств району до проведення комплексу весняно-польових робіт у 2017 році розглянули на апаратній нараді при голові райдержадміністрації.

З даного питання виступив начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолій Ігнатенко.

У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕНО НАРАДУ З КЕРІВНИКАМИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ РАЙОНУ

Голова райдержадміністрації Григорій Сіденко провів нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств Великописарівського  району

Під час наради  було обговорено  ряд важливих питань щодо співпраці силових структур району, райдержадміністрації та сільськогосподарських підприємств.