Районна газета

«ПРОВЕДЕНО ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН»

12 лютого, згідно затвердженого графіка, на особистий прийом до голови райдержадміністрації Григорія СІДЕНКА задля вирішення земельних питань звернулося 3 громадян.

Мешканців Розсошівської та Тарасівської сільських рад турбувало питання надання у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення як учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Під час особистого прийому начальник відділу Держгеокадастру у Великописарівському районі Вікторія Коноз надала роз’яснення щодо проблем заявників та порядку отримання земельної ділянки у власність.

Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" передбачено систему пільг та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, зокрема, це стосується і надання земельних ділянок.

Відповідно до статті 20 визначено першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Надання у власність земельних ділянок здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки та надав відповідний документ, що посвідчує його участь в аварії на ЧАЕС (посвідчення, довідка, наказ тощо).

По закінченню прийому Григорій Сіденко дав доручення працівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації щодо їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення.