Районна газета

НА НАВЧАННІ ПРИ ГОЛОВІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОЗГЛЯНУЛИ ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН»

При голові райдержадміністрації пройшло навчання з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Головний спеціаліст з юридичних питань апарату райдержадміністрації Людмила Савіна проінформувала присутніх та пояснила основні положення Закону України «Про звернення громадян, зокрема в частині про право громадян на електронне звернення.

За її словами, електронне звернення пишуть у добровільній формі, яка має відповідати вимогам частини 7 статті 5 Закону України «Про звернення громадян». А саме: у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Звичайне письмове звернення повинно бути підписано заявником із зазначенням дати. В електронному зверненні також  має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Датою подання електронного звернення є дата надходження звернення на визначену електронну адресу або дата заповнення електронної форми та її відправлення. Якщо електронне звернення надійшло на визначену електронну адресу у неробочий день та час, то датою подання електронного звернення вважається наступний після нього робочий день.