Районна газета

Запобігання проявам корупції

Інформація оновлена 20.02.2020

Відповідальність за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи

Охтирське управління Головного управління ДПС у Сумській області повідомляє, що відповідно до п. 179.1 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку на доходи фізичних осіб зобов’язаний подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи відповідно до норм ПКУ.

Статтею 111 ПКУ визначено, що за порушення законів з питань оподаткування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, застосовуються такі види юридичної відповідальності, як фінансова, адміністративна та кримінальна. Фінансова відповідальність застосовується у вигляді штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та/або пені.

Так, несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати і сплачувати податки та збори, податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності, обов’язок подання якої до контролюючих органів передбачено ПКУ, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання (п. 120.1 ст. 120 ПКУ).

Крім того, відповідно до ст. 164¹ Кодексу України про адміністративні правопорушення за неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, наведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, тягне за собою попередження або накладення штрафу в розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадуємо, що подати декларацію про майновий стан і доходи за 2019 рік необхідно за місцем  податкової реєстрації, не пізніше 30 квітня 2020 року.

Охтирське управління Головного управління ДПС у Сумській області 

 

Інформація оновлена 19.09.2019

У Великописарівському районі при Великописарівській районній державній адміністрації запроваджено проведення «прямих»  телефонних ліній «Стоп корупції».

Інформація про уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції Великописарівської районної державної адміністрації 

Великописарівська районна державна адміністрація – Савіна Людмила Вікторівна – головний спеціаліст з юридичних питань апарату, 5-15-50;

Управління соціального захисту населення – Крупчан Олександра Костянтинівна – головний спеціаліст з управління персоналом, 5 17 89

Фінансове управління – Руденко Оксана Володимирівна - начальник відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери, 5 19 43

Відділ освіти – Гордієнко Дарина Григорівна – головний спеціаліст, 5 15 69

Відділ культури - Ключник Тетяна Михайлівна – начальник відділу культури, 5 18 08

 «Пряма» телефонна лінія створена з метою забезпечення участі Великописарівської районної державної адміністрації у здійсненні заходів щодо виявлення та припинення корупційних правопорушень.

Інформація

щодо номерів «телефонів довіри» з питань запобігання та протидії проявам корупції

«телефон довіри»: керівник апарату Великописарівської районної державної адміністрації 

Савіна Людмила Вікторівна – 5 15 50

Адреса для електронних звернень громадян щодо корупційних проявів в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   

Декларації керівників структуриних підрозділів Великописарівської районної державної адміністрації за 2015 рік

Інформація оновлена 05.05.2020

2020

2019

2018

 2017

2016