Районна газета

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ ЩОДО РОЗ’ЯСНЕННЯ АСПЕКТІВ ЗДІЙСНЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ.

5 лютого в райдержадміністрації під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олександра Дикого проведено навчання з питань е-декларування.

З метою своєчасного подання та правильності заповнення електронних декларацій державних службовців, головний спеціаліст з юридичних питань апарату райдержадміністрації Людмила Савіна ознайомила присутніх із методичними рекомендаціями, вказала на джерела, в основі яких є Закон України «Про запобігання корупції», яким безпосередньо потрібно керуватись при внесенні даних щодо майнового стану, доходів, витрат та зобов’язань державного службовця та членів сім’ї за минулий рік.

Зокрема, під час навчання були розглянуті питання нормативно-правового забезпечення декларування в Україні; організації роботи системи електронного декларування; правил заповнення декларацій та відповідальності за порушення вимог фінансового контролю.

У заході взяли участь державні службовці апарату та малочисельних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні особи з питань запобігання та виявлення корупції.