Районна газета

СТАН ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ІЗ ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ У ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Про стан організації роботи із запобігання проявам корупції у Великописарівському районі протягом 2016 року розглянули на засіданні колегії райдержадміністрації

«Протягом 2016 року Великописарівською районною державною адміністрацією постійно вживалися заходи, спрямовані на викорінення корупції як явища, на запобігання умовам, що можуть сприяти її виникненню, проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота з антикорупційної тематики, серед населення поширювалася ідея нетерпимості до проявів корупції, пропагувалася перевага правомірної поведінки», - наголосила Людмила Савіна, головний спеціаліст з  юридичних питань апарату райдержадміністрації.

«З метою реалізації на території Великописарівського району механізмів зменшення рівня корупції 28.01.2016 затверджено План заходів щодо запобігання та протидії корупції в Великописарівській районній державній адміністрації на 2016 рік. В структурних підрозділах Великописарівської районної державної адміністрації, виконавчих комітетах сільських та селищних рад розроблено внутрішні плани та прийнято ще ряд розпорядчих документів з питань організації виконання антикорупційного законодавства на території Великописарівського району», - додала Людмила Савіна.

Відповідно до вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 4 вересня 2013 р. № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції» в апараті та в структурних підрозділах Великописарівської районної державної адміністрації, виконавчих комітетах сільських та селищних рад визначено осіб з питань запобігання та виявлення корупції.

Підбиваючи підсумки свого виступу Людмила Савіна додала, що потребує вдосконалення і активізація діяльності районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, органів місцевого самоврядування,   територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади щодо забезпечення вжиття заходів по запобіганню корупційним проявам, проведенню профілактичної роботи та здійснення скоординованих заходів.

Необхідно продовжувати вживати заходів з чіткого та безумовного виконання норм антикорупційного законодавства.

Увагу необхідно приділити роз’ясненню діючих положень Закону України «Про запобігання корупції», який введений в  дію 26 квітня 2015 року, забезпечити активне висвітлення антикорупційної діяльності державних органів за допомогою засобів масової інформації, вжити вичерпних заходів щодо чіткого дотримання на місцях норм Закону.