Районна газета

Запобігання проявам корупції

Інформація оновлена 19.09.2019

У Великописарівському районі при Великописарівській районній державній адміністрації запроваджено проведення «прямих»  телефонних ліній «Стоп корупції».

Інформація про уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції Великописарівської районної державної адміністрації 

Великописарівська районна державна адміністрація – Савіна Людмила Вікторівна – головний спеціаліст з юридичних питань апарату, 5-15-50;

Управління соціального захисту населення – Крупчан Олександра Костянтинівна – головний спеціаліст з управління персоналом, 5 17 89

Фінансове управління – Руденко Оксана Володимирівна - начальник відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери, 5 19 43

Відділ освіти – Гордієнко Дарина Григорівна – головний спеціаліст, 5 15 69

Відділ культури - Ключник Тетяна Михайлівна – начальник відділу культури, 5 18 08

 «Пряма» телефонна лінія створена з метою забезпечення участі Великописарівської районної державної адміністрації у здійсненні заходів щодо виявлення та припинення корупційних правопорушень.

Інформація

щодо номерів «телефонів довіри» з питань запобігання та протидії проявам корупції

«телефон довіри»: керівник апарату Великописарівської районної державної адміністрації 

Савіна Людмила Вікторівна – 5 10 43

Адреса для електронних звернень громадян щодо корупційних проявів в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   

Декларації керівників структуриних підрозділів Великописарівської районної державної адміністрації за 2015 рік

2019

2018

 2017

2016

  

 

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ ЩОДО РОЗ’ЯСНЕННЯ АСПЕКТІВ ЗДІЙСНЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ.

5 лютого в райдержадміністрації під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олександра Дикого проведено навчання з питань е-декларування.

З метою своєчасного подання та правильності заповнення електронних декларацій державних службовців, головний спеціаліст з юридичних питань апарату райдержадміністрації Людмила Савіна ознайомила присутніх із методичними рекомендаціями, вказала на джерела, в основі яких є Закон України «Про запобігання корупції», яким безпосередньо потрібно керуватись при внесенні даних щодо майнового стану, доходів, витрат та зобов’язань державного службовця та членів сім’ї за минулий рік.

ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ОБГОВОРИЛИ ДЕЯКІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

При голові райдержадміністрації пройшло навчання з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Головний спеціаліст з юридичних питань апарату райдержадміністрації Людмила Савіна зачитала та проаналізувала окремі аспекти в роботі щодо запобігання корупції.

СТАН ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ІЗ ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ У ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Про стан організації роботи із запобігання проявам корупції у Великописарівському районі протягом 2016 року розглянули на засіданні колегії райдержадміністрації

«Протягом 2016 року Великописарівською районною державною адміністрацією постійно вживалися заходи, спрямовані на викорінення корупції як явища, на запобігання умовам, що можуть сприяти її виникненню, проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота з антикорупційної тематики, серед населення поширювалася ідея нетерпимості до проявів корупції, пропагувалася перевага правомірної поведінки», - наголосила Людмила Савіна, головний спеціаліст з  юридичних питань апарату райдержадміністрації.

НА СУМЩИНІ СБУ ПОПЕРЕДИЛА СПРОБУ ВІДНОВЛЕННЯ КАНАЛУ НЕЛЕГАЛЬНОГО ПЕРЕМІЩЕННЯ ОСІБ ЧЕРЕЗ ДЕРЖАВНИЙ КОРДОН

Двох чоловіків, що намагалися відновити перекритий нещодавно правоохоронцями канал нелегального переміщення осіб через державний кордон України, затримали співробітники СБУ спільно з прикордонниками в Охтирці на Сумщині.

10 січня ц.р. у ході проведення спецоперації правоохоронці задокументували факт незаконного перетину кордону з боку Росії зловмисниками та нелегалом, якого вони перемістили на територію України поза встановленими пунктами пропуску. Всі троє були затримані поблизу автозаправки на околиці Охтирки.