Районна газета

Запобігання проявам корупції

Інформація оновлена 20.02.2020

Відповідальність за несвоєчасне подання податкової декларації про майновий стан і доходи

Охтирське управління Головного управління ДПС у Сумській області повідомляє, що відповідно до п. 179.1 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку на доходи фізичних осіб зобов’язаний подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи відповідно до норм ПКУ.

Статтею 111 ПКУ визначено, що за порушення законів з питань оподаткування та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, застосовуються такі види юридичної відповідальності, як фінансова, адміністративна та кримінальна. Фінансова відповідальність застосовується у вигляді штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та/або пені.

Так, несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати і сплачувати податки та збори, податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності, обов’язок подання якої до контролюючих органів передбачено ПКУ, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 170 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання (п. 120.1 ст. 120 ПКУ).

Крім того, відповідно до ст. 164¹ Кодексу України про адміністративні правопорушення за неподання або несвоєчасне подання громадянами декларацій про доходи чи включення до декларацій перекручених даних, наведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат, для яких законами України встановлено обов’язкову форму обліку, тягне за собою попередження або накладення штрафу в розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадуємо, що подати декларацію про майновий стан і доходи за 2019 рік необхідно за місцем  податкової реєстрації, не пізніше 30 квітня 2020 року.

Охтирське управління Головного управління ДПС у Сумській області 

 

Інформація оновлена 19.09.2019

У Великописарівському районі при Великописарівській районній державній адміністрації запроваджено проведення «прямих»  телефонних ліній «Стоп корупції».

Інформація про уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції Великописарівської районної державної адміністрації 

Великописарівська районна державна адміністрація – Савіна Людмила Вікторівна – головний спеціаліст з юридичних питань апарату, 5-15-50;

Управління соціального захисту населення – Крупчан Олександра Костянтинівна – головний спеціаліст з управління персоналом, 5 17 89

Фінансове управління – Руденко Оксана Володимирівна - начальник відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери, 5 19 43

Відділ освіти – Гордієнко Дарина Григорівна – головний спеціаліст, 5 15 69

Відділ культури - Ключник Тетяна Михайлівна – начальник відділу культури, 5 18 08

 «Пряма» телефонна лінія створена з метою забезпечення участі Великописарівської районної державної адміністрації у здійсненні заходів щодо виявлення та припинення корупційних правопорушень.

Інформація

щодо номерів «телефонів довіри» з питань запобігання та протидії проявам корупції

«телефон довіри»: керівник апарату Великописарівської районної державної адміністрації 

Савіна Людмила Вікторівна – 5 15 50

Адреса для електронних звернень громадян щодо корупційних проявів в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   

Декларації керівників структуриних підрозділів Великописарівської районної державної адміністрації за 2015 рік

Інформація оновлена 05.05.2020

2020

2019

2018

 2017

2016

  

 

В УКРАЇНІ ПРАЦЮЄ ЕЛЕКТРОННИЙ СЕРВІС_ЧАТ_БОТ "ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ ТАРАС"

Громадська організація «Антикорупційний штаб» у жовтні 2017 року створила та запустила електронний сервіс – чат-бот «Держслужбовець Тарас», який дозволить подати електронну декларацію без помилок та зайвих стресів!
 
Він може:
- допомогти суб'єктам декларування у заповненні декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;
- визначити, чи належить особа до суб'єктів декларування та які відомості підлягають декларуванню щодо різних активів та доходів;
- надати актуальні відомості щодо порогів, встановлених для декларування окремих активів тощо

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ ЩОДО РОЗ’ЯСНЕННЯ АСПЕКТІВ ЗДІЙСНЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ.

5 лютого в райдержадміністрації під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Олександра Дикого проведено навчання з питань е-декларування.

З метою своєчасного подання та правильності заповнення електронних декларацій державних службовців, головний спеціаліст з юридичних питань апарату райдержадміністрації Людмила Савіна ознайомила присутніх із методичними рекомендаціями, вказала на джерела, в основі яких є Закон України «Про запобігання корупції», яким безпосередньо потрібно керуватись при внесенні даних щодо майнового стану, доходів, витрат та зобов’язань державного службовця та членів сім’ї за минулий рік.

ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ ОБГОВОРИЛИ ДЕЯКІ АСПЕКТИ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

При голові райдержадміністрації пройшло навчання з заступниками голови, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Головний спеціаліст з юридичних питань апарату райдержадміністрації Людмила Савіна зачитала та проаналізувала окремі аспекти в роботі щодо запобігання корупції.

СТАН ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ІЗ ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ У ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Про стан організації роботи із запобігання проявам корупції у Великописарівському районі протягом 2016 року розглянули на засіданні колегії райдержадміністрації

«Протягом 2016 року Великописарівською районною державною адміністрацією постійно вживалися заходи, спрямовані на викорінення корупції як явища, на запобігання умовам, що можуть сприяти її виникненню, проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота з антикорупційної тематики, серед населення поширювалася ідея нетерпимості до проявів корупції, пропагувалася перевага правомірної поведінки», - наголосила Людмила Савіна, головний спеціаліст з  юридичних питань апарату райдержадміністрації.

Більше статей...

  1. НА СУМЩИНІ СБУ ПОПЕРЕДИЛА СПРОБУ ВІДНОВЛЕННЯ КАНАЛУ НЕЛЕГАЛЬНОГО ПЕРЕМІЩЕННЯ ОСІБ ЧЕРЕЗ ДЕРЖАВНИЙ КОРДОН
  2. НА СУМЩИНІ СБУ ВИЛУЧИЛА КОНТРАБАНДНІ ЦИГАРКИ НА ДЕВ’ЯТЬ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ
  3. УКРАЇНСЬКІ СПЕЦСЛУЖБИ: ІНТЕРВ’Ю З НАЧАЛЬНИКОМ УПРАВЛІННЯ СБУ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЮРІЄМ ГОНЧАРОВИМ
  4. СБУ ВИЯВИЛА ПІДПІЛЬНИЙ ЦЕХ З ВИГОТОВЛЕННЯ АЛКОГОЛЮ ІЗ КОНТРАБАНДНОГО РОСІЙСЬКОГО СПИРТУ
  5. НА СУМЩИНІ СБУ ПРИПИНИЛА НЕЗАКОННЕ ПЕРЕПРАВЛЕННЯ ТОВАРІВ НА ТЕРИТОРІЇ Т.ЗВ. «ДНР/ЛНР»
  6. НА НАВЧАННІ ПРИ ГОЛОВІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РОЗГЛЯНУЛИ ПИТАННЯ ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВЧИНЕННЯ КОРУПЦІЙНИХ ДІЯНЬ
  7. НА СУМЩИНІ СБУ ПОПЕРЕДИЛА КОНТРАБАНДУ ДО РОСІЇ 10 ТОНН М’ЯСА
  8. У СУМАХ СБУ ЗАТРИМАЛА ПРОПАГАНДИСТКУ «РУССКОГО МІРА»
  9. ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯМ ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВЧИНЕННЯ КОРУПЦІЙНИХ ДІЯНЬ
  10. СБУ ПОПЕРЕДИЛА ВИТОК ДО РФ ТАЄМНОЇ ІНФОРМАЦІЇ У СФЕРІ ОБОРОНИ