Районна газета

ДО УВАГИ РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ

Розроблено Порядок проведення аналізу закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти, який затверджений наказом від 17.07.2013 №11-ОД.

Розпорядникам бюджетних коштів рекомендовано надавати для аналізу проекти договорів закупівель товарів, робіт і послуг на суму, що дорівнює або перевищує 10000,0 гривень (за виключенням договорів, укладеними за результатами конкурсних торгів), а також додаткові угоди до них.

Аналіз закупівель товарів, робіт і послуг буде проводитися за окремими напрямками, а саме по закупівлях:

продукти харчування;

лікарських засобів, фармацевтичних препаратів, виробів медичного призначення та медичного устаткування;

одягу, взуття, м’якого інвентарю;

робіт і послуг у будівництві.

З огляду на вищевикладене рекомендовано надавати документи, зазначені в п. 2.1. наказу директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації від 17.07.2013 №11-ОД «Про затвердження Порядку проведення аналізу закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти».

Документи розпорядникам бюджетних коштів необхідно надавати в кабінет 140 (7 поверх) Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації на паперових носіях.

За детальнішою інформацією звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 97, каб. 17, тел. 663-573.