Районна газета

Транспортна інфраструктура

Закон України "Про автомобільний транспорт"

Великописарівський район розташований в південній частині Сумської області. З ним межують Краснопольський, Тростянецький Охтирський райони Сумської області, Краснокутський, Богодухівський, Золочивський райони Харківської області, і Бєлгородська область Росії.

В смт. Кириківка, що за 33 км від смт. Велика Писарівка, знаходиться залізнична станція на лінії Суми-Богодухів, на відстані 90 км від обласного центру Суми.

Територією району проходить автомобільна дорога державного підпорядкування Р-45 «Суми-Краснопілля-Богодухів».

Наявність автомобільних доріг в районі становить 228,4 км, в тому числі територіального значення 40,1 км, обласного 99,6 км, та місцевого 88,7 км. Автомобільні дороги зв’язують всі населені пункти району.

В районі функціонує 6 автобусних маршрутів,які обслуговують приватні підприємці.

№ п/п

Перевізник

№ маршруту

Назва маршруту

1

ПП Кожушко І.Т.

367

Добрянське-В.Писарівка

2

ПП Кожушко І.Т.

368

Добрянське-ВищевеселеВ.Писарівка

3

ПП Копійка С.М.

364

В.Писарівка-Попівка

4

ПП Євченко І.В.

366

Кириківка-В.Писарівка (ч/з Яблучне)

5

ПП Євченко І.В.

365

В.Писарівка-Кириківка (ч/з Солдатське)

6

ПП Тютюн А.Г.

363

Кириківка-В.Писарівка

 

 

 

ДО УВАГИ АВТОПЕРЕВІЗНИККІВ!

 

Великописарівська райдержадміністрація повідомляє, що з метою підвищення безпеки перевезень пасажирів, небезпечних вантажів і багажу, попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування в зимовий період та на виконання пункту 2.1.3 Плану заходів з виконання Галузевої програми забезпечення безпеки руху на автомобільному транспорті на 2016-2018 роки, затвердженого наказом Міністерством інфраструктури України від 18.03.2016 № 112 Управління Укртрансбезпеки у Сумській області, що в період з 26.11.2018 по 21.12.2018 на території Великописарівського району заплановано проведення комплексу профілактичних заходів «Перевізник зима – 2018».

 

У рамках проведення зазначеного заходу особлива увага буде приділятися технічному стану транспортних засобів, використанню зимових шин, справності запасних виходів, відповідності зовнішнього і внутрішнього спорядження транспортних засобів встановленим вимогам, їх готовності до роботи у зимовий період, виконання вимог щодо дотримання режиму праці та відпочинку водіями автобусів, обов’язковому зберіганню автобусів у спеціально пристосованих для цього місцях, проведенню відповідних інструктажів з водіями транспортних засобів щодо використання ланцюгів проти ковзання під час експлуатації транспортних засобів у складних погодних умовах.

 

Укртрансбезпека вкотре наголошує на безумовному дотриманні автомобільними перевізниками, підприємствами, установами і організаціями автомобільного транспорту  безпеки дорожнього руху та вимог законодавства.

ДО УВАГИ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ!

Великописарівська райдержадміністрація повідомляє, що у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху у світі Загального плану заходів з проведення другого етапу загальнонаціонального Тижня безпеки дорожнього руху, в період з 12 по18 листопада 2018 року проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху, у тому числі 15.11.2018 профілактичного заходу «День безпеки».

Мета проведення заходів: проведення роботи щодо підвищення безпеки дорожнього руху,здійснення заходів спрямованих на покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності, інформування авто перевізників стосовно виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт в частині безпеки перевезень.

Великописарівська райдержадміністрація вкотре наголошує на безумовному дотриманні автомобільними перевізниками безпеки дорожнього руху та вимог законодавства.

УВАГА, СЕРПЕНЬ – МАСОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

 Великописарівська районна державна адміністрація інформує, що в період з 3 по 31 серпня 2018 року проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському транспорті «Увага, серпень – масові перевезення».

Мета заходу – об'єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства, на виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху та популяризації дотримання правил дорожнього руху.

Під час проведення зазначеного заходу планується проведення нарад з автомобільними перевізниками та підприємствами, установами і організаціями автомобільного транспорту, що здійснюють пасажирські перевезення стосовно дотримань вимог Положення про робочий час та час відпочинку водіїв, утримання транспортних засобів в належному технічному стані та відповідності зовнішнього внутрішнього спорядження транспортних засобів встановленим вимогам, зберігання автобусів у спеціально пристосованих для цього містах та виконанню нормативно-правових актів з питань безпеки перевезень.

Крім цього, під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) особлива увага буде приділятися виконання вимог правил безпеки при виконанні перевезень організованих груп дітей до місць відпочинку та оздоровлення, а також в зворотному напрямку, наявність супроводжуючого при перевезенні 1- і більше дітей.

 

 

КОНКУРС

НА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕВІЗНИКІВ НА ПРИМІСКИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ 

Великописарівська районна державна адміністрація оголошує конкурс на визначення  перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Великописарівського району:

об’єкта

№ марш

руту

 

Найменування кінцевих зупинок

Протяж

ність маршруту

Кількість оборотних рейсів

Періодичність виконання перевезень

Загальна пасажиро місткість

 
 

1

 

366

Кириківка-В.Писарівка ч/з Яблучне

40

1

2,4

від 12

 

365

Кириківка-В.Писарівка ч/з Солдатське

50

1

1,3,5

 

2

363

Кириківка-В.Писарівка

33

1

1,2,3,4,5

від 12

 

3

364

В.Писарівка-Попівка

11

2

1,5

від 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться, відповідно до статті 43 Закону України «Про автомобільний транспорт» та «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. за №1081 зі змінами та доповненнями (далі-Порядок).

Відповідно до обов’язкових умов конкурсу претендентам, які приймають участь у конкурсах на виконання рейсів приміського маршруту, необхідно надавати в якості конкурсної пропозиції щонайменше один транспортний засіб, пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню кількість резервних автобусів. Структура транспортних засобів визначається відповідно ГСТУ 60.2-00017584-011-2001 та ГОСТ 27815-88 (ЕКООН № 36) та пасажиропотоку. Клас автобусів – А,В,І,ІІ на приміських маршрутах – автобуси: класу А, В; класу І, ІІ.

Перевезення  здійснюються самостійно у звичайному режимі руху, з регулярністю не нижче 97 % рейсів від затвердженого розкладу руху за винятком форс-мажорних обставин. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути аналогічними за показниками категорії, класу, комфортності основним автотранспортним засобам, які пропонуються для обслуговування маршруту.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 11.09.2018 за адресою: Сумська область, Великописарівський район, смт. Велика Писарівка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1, каб. № 3(2 поверх) 14.00.  

Документи для участі в конкурсі приймаються у закритому  конверті з позначкою № 1та заява у закритому конверті з позначкою № 2 з часу оголошення з 08 год 00 хв. до 16 год. 00 хв. до 31.08.2018 р. (включно) за адресою: 42800, Сумська область, Великописарівський район, смт. Велика Писарівка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 1, каб. № 3. Режим роботи з 08 год. 00 хв. до 17 год. 15 хв. з понеділка по четвер, з 08 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. по п’ятницях. Перерва з 12 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Бланки документів для участі в конкурсі, анкету і інформацію про об'єкт конкурсу надає Великописарівська райдержадміністрація, каб. № 3(2 поверх) за вище вказаною адресою. Телефон для довідок (05457) 5 19 40, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.