Районна газета

Уточнення державного реєстру виборців

ЗАКОН УКРАЇНИ Про вибори Президента України 

ЗАКОН УКРАЇНИ Про вибори народних депутатів України 

ЗАКОН УКРАЇНИ Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 

____________________________________________________ 

ЗАЯВА щодо зміни виборчої адреси виборця, який проживає на території України

ЗАЯВА щодо зміни ідентифікаційних персональних даних виборця до Державного реєстру виборців занесені такі персональні дані

 ЗАЯВА особи, яка проживає на території України, щодо включення до Державного реєстру виборців

Інформація створена 11.01.2019

Шановні виборці! 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Великописарівської районної державної адміністрації проводить систематичне поновлення персональних даних виборців. Пріоритетним напрямком діяльності відділу є робота із зверненнями виборців з дотриманням вимоги постанови ЦВК від 20 січня 2011 року №13 “Про Порядок організаційно-правової підготовки і виконання дій щодо ведення Державного реєстру виборців”.

Звертаємось до жителів району з проханням брати участь у перевірці персональних даних.

Наш відділ знаходиться в приміщенні районної державної адміністрації (2 поверх, каб.14). Якщо у Вас виникають якісь питання або ви щось хочете уточнити, то звертайтесь до нас. При собі необхідно мати паспорт громадянина України. Прийом виборців здійснюється щоденно, крім вихідних, з 8.00 до 17.00, у п'ятницю — з 8.00 до 16.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00 (телефон 5-18-79).

Достовірність Державного реєстру залежить від нашої спільної роботи. Усуньте неточності, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Великописарівської районної державної адміністрації.

Шановні жителі Великописарівщини!

Використайте своє право на перевірку та уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців. З метою уникнення помилок і невідповідностей потрібно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Великописарівської районної державної адміністрації.

Відділ знаходиться за адресою: смт Велика Писарівка, вул. Ярослава Мудрого, 1, Великописарівська районна державна адміністрація, кабінет №14. Відділ працює з 8-00 до 17-15, (в п’ятницю до 16-00). При зверненні обов'язково мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України. 

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2015 РОКУ

З 8 серпня 2015 року набрав чинності Закон України “Про місцеві вибори”

Місцеві вибори є вільними та відбуваються на основі гарантованого Конституцією України та вищезазначеного Закону загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування.

Чергові місцеві вибори призначені на 25 жовтня 2015 року. Виборчий процес розпочався з 5 вересня 2015 року.

На місцевих виборах право голосу мають громадяни України, які досягли на день проведення місцевих виборів вісімнадцяти років, і належать до відповідних територіальних громад району.

 Шановні жителі Великописарівського району!

Використайте своє право на перевірку та уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців. З метою уникнення помилок в списках виборців,  Вам потрібно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Великописарівської районної державної адміністрації.

При зверненні обов'язково мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.

 Відділ знаходиться за адресою:

смт. Велика Писарівка, вул. Борців Революції, 1,

Великописарівська районна державна адміністрація, кабінет №14.

Відділ працює з 8-00 до 17-15, (в п’ятницю до 16-00). Тел. (05457) 5 18 79

 ____________________________________________________________________________

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 березня 2019 року ТИМЧАСОВА ЗМІНА МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою чи іншими подіями виборець не може проголосувати на виборах Президента України 31 березня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування.

До відділу ведення Державного реєстру виборців виборцю необхідно подати заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати.

ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ ЗАПРОШУЄ ПЕРЕВІРИТИ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Зробити це можна на офіційному сайті Центральної виборчої комісії в розділі «Державний реєстр виборців» за вкладкою «Особистий кабінет виборця»

Важливо правильно ввести інформацію про себе у відповідні поля, що з’являться після натиснутої кнопки «реєстрація». При цьому дані вноситься українською мовою так, як зазначено в паспорті громадянина України. Після обробки запиту кожен виборець отримає відповідь на вказану електронну адресу.

НАВЧАННЯ працівників відділів ведення Державного реєстру виборців Сумської області в м.Суми

Створено 22.10.2018

25-26 вересня 2018 року відбувся тренінг “Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями” для працівників відділів ведення Державного реєстру виборців Сумської області. В ньому взяли участь головні спеціалісти відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Великописарівської райдержадміністрації Рєзнік Юлія Миколаївна та Мовчан Віта Сергіївна. Тренінг проводився у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні. За результатами тренінгу  учасники отримали відповідні сертифікати.

ЗМІНИ В МЕЖАХ ЗВИЧАЙНИХ ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЬ

Шановні громадяни!

Доводимо до вашого відома, що відповідно до частини першої статті 30 Закону України “Про Державний реєстр виборців”,  Порядку утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії  від 24 січня 2012 року №11 та на підставі рішення виконавчого комітету Кириківської селищної ради Великописарівського району від 20.02.2015 року №18 “Про звернення жителів селища Кириківка вул. Охтирської та Польової” щодо перенесення цих вулиць з виборчої дільниці на постійній основі