Районна газета

НА КОРИСТЬ МАЛЕНЬКИХ ДІТЕЙ ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНИ СТЯГНУТО 367346 ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ

Юстиція Сумщини продовжує реалізацію ініційованого Міністерством юстиції України закону  #ЧужихДітейНеБуває, здійснюючи активну боротьбу з батьками, які не сплачують аліментів.

367346 гривень  - саме таку суму за 2 місяці 2019 року стягнуто державними виконавцями Великописарівського району на користь 160 дітей завдяки пакету  новацій та посиленню відповідальності за ухилення від сплати аліментів.

ОБМЕЖЕННЯ, ЯКІ ЗАЧІПАЮТЬ НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ ЧЕРЕЗ ЧОТИРИ МІСЯЦІ БОРГУ

Дієвість змін до чинного законодавства про встановлення тимчасових обмежень у правах неплатників аліментів, внесені законом #ЧужихДітейНеБуває, підтверджується чисельними випадками з життя боржників Сумщини. Завдяки посиленню відповідальності, діти Сумщини з початку року отримали понад 21 мільйон гривень аліментів

Закон передбачає, що за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за чотири місяці, державний виконавець виносить вмотивовані постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами, користування зброєю та полювання - до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі.

ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Доброго вечора! Ми з нареченою плануємо одружитись навесні. Щоб не опинитися серед сімейних пар, які сваряться через кожну копійку, хочемо укласти шлюбний договір. Знаю, що така практика для України є новою, тому розкажіть, будь ласка, про неї більш детально?

                        Артем Миколаєнко 

«ПРАВОВИЙ MessageBox» НАДАЄ ІНФОРМАЦІЙНУ ПІДТРИМКУ УЧНЯМ ШКОЛИ № 9

Отримуючи позитивні відгуки від школярів, їх батьків та педагогічних колективів, пересувний «Правовий MessageBox», який розгорнув свою діяльність в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», продовжує надавати громадянам інформаційну підтримку у зрозумілій та доступній формі.

На цьому тижні правовий помічник працюватиме в приміщенні Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9. Завдяки MessageBox’у підростаюче покоління буде проінформоване про порядок дій у разі булінгу та домашнього насильства.