Районна газета

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СВОЄЧАСНОЇ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТЕХНОГЕННОГО ТА ПРИРОДНОГО ХАРАКТЕРУ ВИЗНАЧЕНО, ЯК ОДНЕ ІЗ ГОЛОВНИХ ЗАВДАНЬ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

На цьому наголосив провідний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення апарату райдержадміністрації Роман Знощенко під час засідання колегії райдержадміністрації

«Аналіз природних процесів за минулі роки показує, що необхідно бути готовим до можливих надзвичайних ситуацій. У ході ліквідації наслідків стихії на першому місці постає питання наявності та використання матеріальних засобів, де особливе питання надання першої  допомоги повинно вирішуватися в найкоротші терміни», - зазначив посадовець.

За його словами, у 2016 році розроблено районну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2018 роки, в т.ч. розроблено розділ щодо створення місцевого матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків.

«Виконання програми дасть змогу створити реальний матеріальний резерв для використання на випадок виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та ліквідації їх наслідків у районі», - додав Роман Знощенко.

Для забезпечення організації взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій під час вирішення питань, пов’язаних з надзвичайними ситуаціями та ліквідацією їх наслідків, здійснюється класифікація надзвичайних ситуацій за їх рівнями відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 р. № 368 «Про затвердження Порядку класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями».