Районна газета

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ПРОВОДИТЬСЯ РОБОТА ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Голова райдержадміністрації Григорій Сіденко провів апаратну нараду з заступниками голови, керівником апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Провідний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення апарату райдержадміністрації Ромон Знощенко проінформував присутніх про стан реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у 2016 році  та визначив основні завдання на 2017 рік.

«Цивільний захист - це функція держави, спрямована на захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період», - зазначив Ромон Знрщенко.

За його словами, для оповіщення населення про виникнення надзвичайної ситуації в районі існує система оповіщення: керівного складу та населення, яка складається з двох  стійок циркулярного виклику СЦВ керівного складу районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та двох РТВ (радіотрансляційних мережа) смт. Велика Писарівка та смт. Кириківка.

Зменшується кількість абонентів радіомовлення, що негативно впливає на оповіщення населення в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Щорічно проводяться коригування планів, щодо евакуації населення та діям в різних надзвичайних ситуаціях, також щорічно коригується план на особливий період.

Затверджено план першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в  Великописарівському районі. Аналіз показує що в порівнянні з 2015 роком в 2016 році травматизм виріс на 8 випадків з 278 випадків до 286, з них дітей до 14 років в 2015 році 32 випадки виріс на 16 випадків до 48 випадків в 2016 році. Нещасні випадки на воді в 2015 році - 1 в 2016 році – 2, що складає 100 відсотки.

Затверджена номенклатура районного матеріального резерву, згідно якої укладена угода, щодо придбання матеріалів для запобігання та у разі виникнення ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

В 2016 році розроблено районну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2018 роки;  фінансування у 2016 році передбачено в обсязі 37 тис. грн. (кошти Кириківського ХПП – 31 тис. грн. та Управління Державної казначейської служби – 6 тис.грн.), використано у 2016 році – 37 тис. грн., на 2017 рік передбачено 255,7 тис. грн.