Районна газета

ДІЇ НАСЕЛЕННЯ В УМОВАХ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ВІЙСЬКОВОГО ХАРАКТЕРУ

Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру

При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери.

Підготовку до можливого перебування у зоні надзвичайної ситуації доцільно починати завчасно. Необхідно підготувати "екстрену валізку" з речами, які можуть знадобитись при знаходженні у зоні НС або при евакуації у безпечні райони.

ЗАХОДИ ЗАПОБІГАННЯ ВИНИКНЕННЮ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

На апаратній нараді за участю голови райдержадміністрації та  керівників структурних підрозділів району розглянули питання про хід виконання Районної цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2018 роки за 2017 рік.

Районна цільова Програма спрямована на удосконалення районної ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту та ефективних сил цивільного захисту для зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій і досягнення гарантованого рівня захисту населення і території району від їх наслідків.

ДО УВАГИ ВОДІЇВ!

За дорученням голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА в області посилено заходи із ліквідації наслідків негоди

У зв'язку із ускладненням погодних умов нагадуємо список телефонів, за якими автомобілісти можуть звертатися за допомогою, коли вони застрягли у дорозі.

Допомогу нададуть в усіх областях України. При цьому можна звертатися у будь-який час доби до аналітично-диспетчерської групи Укравтодору за телефоном +380 (44) 287-11-40. Електронна адреса для повідомлень:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Про погіршення погодних умов

Внаслідок вторгнення холодного арктичного повітря з півночі Європи на території Сумської області 24 -27 лютого очікується суттєве зниження (мінімальної) температури:

Просимо проінформувати населення про підвищення ризику переохолодження, обмороження та роботу пунктів обігріву.