Районна газета

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ПРОВОДИТЬСЯ РОБОТА ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Голова райдержадміністрації Григорій Сіденко провів апаратну нараду з заступниками голови, керівником апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Провідний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення апарату райдержадміністрації Ромон Знощенко проінформував присутніх про стан реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у 2016 році  та визначив основні завдання на 2017 рік.

УВАГА! З 6 СІЧНЯ В УКРАЇНІ РІЗКЕ ПОХОЛОДАННЯ

За прогнозами Укргідрометцентру, 6-7 січня у зв'язку з вторгненням арктичного повітря очікується різке зниження температури

Закликаємо жителів Великописарівщини бути обережними та пильними і не наражати себе та оточуючих на небезпеку.

ДСНС УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЄ ГРОМАДЯН НЕ ПРОВОКУВАТИ ПОЖЕЖІ В ЕКОСИСТЕМАХ

На території України спостерігається підвищення температурних показників та незначна кількість опадів.

Зважаючи на це, а також на те, що люди починають прибирати свої присадибні ділянки, спалювати залишки сухої рослинності, існує загроза збільшення кількості пожеж в екосистемах.

НОВОРІЧНІ СВЯТА: БЕЗПЕКА ПЕРЕДУСІМ

Ось і наближаються до нас новорічно-різдвяні свята з красунею-ялинкою, подарунками, карнавальними костюмами та неодмінним очікуванням чудес.

Та вже звичні для нас атрибути свята: гірлянди, бенгальські вогні, при необережному їх використанні, можуть новорічну казку перетворити на жах. Поринаючи у радісний вир подій, не слід забувати про заходи безпеки.

РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАСТЕРІГАЮТЬ ГРОМАДЯН БУТИ ОБЕРЕЖНИМИ ПІД ЧАС ВІДПОЧИНКУ НА ПРИРОДІ

Триває період травневих свят – час традиційного відпочинку населення на луках, в лісопаркових зонах

Проте, байдужість та безвідповідальність людей у поводженні з вогнем на природі нерідко призводить до пожеж, які завдають значної шкоди лісу та довкіллю загалом. Якщо загоряння вчасно не виявити, воно може швидко поширитись та перетворитись у масштабне, створюючи загрозу для розташованих поруч населених пунктів, ліній електромереж, газо- та нафтопроводів, інших об’єктів життєзабезпечення.