Районна газета

ЗАХОДИ ЗАПОБІГАННЯ ВИНИКНЕННЮ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

На апаратній нараді за участю голови райдержадміністрації та  керівників структурних підрозділів району розглянули питання про хід виконання Районної цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2018 роки за 2017 рік.

Районна цільова Програма спрямована на удосконалення районної ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту та ефективних сил цивільного захисту для зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій і досягнення гарантованого рівня захисту населення і території району від їх наслідків.

ДО УВАГИ ВОДІЇВ!

За дорученням голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА в області посилено заходи із ліквідації наслідків негоди

У зв'язку із ускладненням погодних умов нагадуємо список телефонів, за якими автомобілісти можуть звертатися за допомогою, коли вони застрягли у дорозі.

Допомогу нададуть в усіх областях України. При цьому можна звертатися у будь-який час доби до аналітично-диспетчерської групи Укравтодору за телефоном +380 (44) 287-11-40. Електронна адреса для повідомлень:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Про погіршення погодних умов

Внаслідок вторгнення холодного арктичного повітря з півночі Європи на території Сумської області 24 -27 лютого очікується суттєве зниження (мінімальної) температури:

Просимо проінформувати населення про підвищення ризику переохолодження, обмороження та роботу пунктів обігріву.

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ВИЗНАЧЕНО МІСЦЯ, ДЕ МОЖНА ЗІГРІТИСЯ В МОРОЗИ

У зв’язку з погіршенням погодних умов та з метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, надання у період низьких температур допомоги населенню, забезпечення безперебійного функціонування систем життєзабезпечення населення у Великописарівському районі створено пункти обігріву населення.

У період зимових холодів пункти обігріву на території району функціонуватимуть цілодобово. Всі вони забезпечені телефонним зв'язком для виклику екстреної допомоги та рятувальних служб.

УВАГА! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

За прогнозом Українського гідрометеорологічного центру:

найближчі години зі збереженням до кінця доби 31.10.2017 року   по місту Суми  та  по області очікуються  пориви  вітру 25 – 28 м/с.