Районна газета

НА ВЕЛИКОПИСАРІВЩИНІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ

Питання щодо євроінтеграції України обговорили під час засідання «круглого столу», яке провела заступник голови райдержадміністрації Валентина КРАВЧЕНКО з представниками громадської ради при Великописарівській районній державній адміністрації

«Україна не змінює свого стратегічного курсу до ЄС, на цьму наголошує Президент України. Зроблено невелику паузу для виваженого підходу до процесу євроінтеграції, всебічного аналізу досягнутих і перспективних домовленостей та угод. Потрібно піднімати стандарти життя, здійснювати реформи та робити все можливе для того, щоб на гідних повноправних партнерських умовах приєднатися до європейської спільноти», - наголосила Валентина КРАВЧЕНКО.

В ході засідання особливу увагу звернули обговоренню суспільно-політичній ситуації, що склалася в державі.

За словами Валентини Миколаївни, позиція Глави держави стосовно євроінтеграційного курсу України залишається незмінною, обраний курс продовжуватиметься і надалі. Не можна все це втратити, підтримавши революційні заклики опозиційних політиків. Завдання влади не допустити, щоб через мітингувальників-провокаторів постраждала вся країна.

«Ми занепокоєні останніми подіями, що відбуваються в країні. Ніхто не повинен посягати на законні права і свободи громадян. Ця ситуація має бути врегульована мирним шляхом. Адже курс на європейську інтеграцію є свідомим вибором нашої держави на користь демократії, економічного розвитку, загальноєвропейської єдності», - зазначила Світлана КУРИЛО, голова громадської ради при Великописарівській районній державній адміністрації.

«Україна, не дивлячись ні на що, продовжить курс на євроінтеграцію, але проводити цей курс треба зважено та відповідально. Ми маємо зробити все можливе, щоб в нашому районі залишався спокій та порядок», – наголосила Валентина Миколаївна, підбиваючі підсумки засідання.