Районна газета

РОЗВИТОК ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА СУЧАСНОЇ ДЕРЖАВИ

На цьому наголосив Віктор Гонтаренко, голова Великописарівскої районної державної адміністрації під час зустрічі з представниками громадської ради при Великописарівській райдержадміністрації.

«Взаємодія влади з громадськістю є важливою складовою вирішення актуальних питань державної, регіональної політики в тому числі й найважливіших питань, що стосуються нашого району. Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ наголошує на важливості створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства на засадах безпосередньої, представницької демократії», - наголосив Віктор ГОНТАРЕНКО.

За словами посадовця, у районі добре налагоджена співпраця з  інститутами громадського суспільства. На даний час зареєстровано 56 районних організацій політичних партій та 27 осередків громадських організацій. На його переконання, найбільш дієвим органом, що забезпечує сьогодні взаємодію влади з громадськістю, є Громадська рада при Великописарівській райдержадміністрації, до складу якої входять 9 представників інститутів громадянського суспільства.

В ході зустрічі були обговоренні питання щодо співпраці районної державної адміністрації з інститутами громадського суспільства, також,  особливу увагу звернули на обговорення таких важливих  державних  реформ  як Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади та реформування галузі системи охорони здоров’я.

«Там, де громада працює спільно з владою, відразу помітно позитивний результат. Відкритість, спілкування  та залучення громадськості до прийняття рішень мають стати звичайним явищем у діяльності всіх органів влади», - наголосила Світлана КУРИЛО, голова Громадської ради при Великописарівській райдержадміністрації.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Віктор Дмитрович наголосив на важливості й надалі залучати громадськість до обговорення найважливіших питань державотворення, особливо що стосуються реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення їх економічних, соціальних, культурних інтересів.

«Такі зустрічі як ця - дуже важливі, адже це дає можливість обговорити проблемні питання району та спільно напрацювати шляхи їх вирішення», - підкреслив очільник району.