Районна газета

ІРИНА БОГДАНОВА: «ДІАЛОГ ВЛАДИ ТА ГРОМАДСЬКОСТІ Є ГОЛОВНОЮ ОЗНАКОЮ ДЕМОКРАТІЇ В СУСПІЛЬСТВІ»

На цьому наголосила директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації у «прямому ефірі» обласного радіо

«Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ ставить перед місцевою владою завдання – створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства на засадах безпосередньої, представницької демократії, залучення громадських інституцій до формування та реалізації державної і регіональної політики», – підкреслила Ірина Богданова.

При цьому сприяння розвитку громадянського сектору не передбачає жодного втручання органів державної влади у самоорганізацію громадян, визначення ними напрямів та способу діяльності. Завдання влади полягає у підтримці мережі інститутів громадянського суспільства та їх ініціатив, налагодженні ефективного діалогу громадськості з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, додала директор департаменту.

«Ми єдині у прагненні якісних змін у суспільстві, досягненні економічного і культурного розквіту Сумщини та України. Вже сьогодні разом можемо звітувати про конкретні результати», – підкреслила посадовець.

За її словами, завдяки тісній співпраці влади та громадськості вдалося реалізувати ряд економічних проектів, що сприяли покращенню рівня життя людей. Спільно з громадськими організаціями було також проведено  суспільно-важливі заходи патріотичного, культурно-освітнього характеру. Це акція «Пам’ятай ім’я своє», приурочена до Дня Перемоги; Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України»; акція «Запалимо Вічний вогонь разом» зі збору коштів для відновлення Вічного вогню на Меморіальному комплексі «Вічна слава» у місті Суми та інші.

***

Детальна інформація на сайті Сумської обласної державної адміністрації: http://sm.gov.ua